M.O. Říjen 2012 18.-

18. října 2012 v 21:54 | Tomáš Marný |  Marného okénko


20.10.2012 22:55 Rozhodl jsem se.....


....(právě dnes) psát raději pro čtenáře marného okénka a osudu.cz pohádky. Už jsem ve skutečnosti napsal skoro vše. Poslední roky překládám jenom části článků z novin a pak se dozvím, že časově mě to nějak nevychází. Ano nevychází, pokud lidé neumějí číst. Ale dobře. Možná následující pohádka, která třeba pohádkou není, nebo je ještě šílenější než šílenost sama..... se Vám bude líbit více než moje minulé nesmyslné články.
Je zcela smyšlená, nic se v ní nezakládá na pravdě nebo možná právě všechno je pravda a jenom lidé si neumějí vybrat. Jak říká jiřík, vyberte si, budeme psát obě dvě polarity, aby měli čtenáři možnost volby. Ano, volba je právě problém. A ještě k tomu většinou špatně zvolená.....
Všechny pasáže jsou dvojsmyslné, některé dokonce trojsmyslné.
Tak pohodlně si sedněte, vezměte si něco na křoupání, třeba jablíčko a můžete začít číst.
Byl nebyl, byla nebyla, bylo nebylo velké království v zemi jménem Košile. Království košile mělo všechno. Lidé v něm měli všechno a zároveň nic. Když se narodilo dítě v jakékoliv rodině, bylo rozumné aby otec či matka zažádali o předmět přemísťování z místa na místo. Protože se v zemi vyráběl jenom jeden jediný přibližovač jménem sputnik, nebyl problém s volbou. Jak krásné. Nemohli udělat chybu. Zvolili právě ten jeden jediný. Po 18 letech právě dospívající chlapec dostal přibližovadlo jménem sputnik. Byl nesmírně šťastný, moc se těšil na výlety, které byly ale možné jenom v království Košile. Při denodením vykonávání svého povolání používal přibližovadlo sputnik. Občas se přibližovalo, občas népřibližovalo a chlapce to mrzelo. Čekal na něho přece 18 let a teď aby ho jenom opravoval. Kde se vzal, tu se vzal ve vzduchu letící kokosový ořech a prorazil mu kapotu sputniku a zanechal velkou díru. Chlapec byl z toho zdrcen, sedl si v parku na lavičku, plakal a pomalu pro něho skončil svět. Když tu se jako z džínovy láhve objevil před ním jeden stařík, usmíval se a měl velice klidný a příjemný hlas.
Vím chlapče co tě trápí. A protože ses po celý život choval velmi slušně a konstruktivně, rozhodl jsem se ti pomoci. Za několik týdnů proběhne v zemi výstava jiných sputníků. Bylo by dobré, kdyby ses jí zúčastnil. Budeš tam vyzván jako kolemjdoucí abys zodpověděl u firmy CHEPOR 72 otázek. Abys byl úspěšný, musíš odpovědět na každou otázku modrá. Ale pozor, na tu poslední řekni právě to, co tě momentálně napadne.
Chlapec se nemohl už dočkat a pomalu odpočítával dny. Hned první den otevření výstavy vyhledal firmu chepor. A stalo se to, co mu stařík předpověděl. Zastavil ho nějaký povědomý pán, aspoň si to myslel. Hned mu řekl, že může vyhrát chepor, vše po čem v minulosti toužil, když zodpoví správně 72 otázek. I když se mu zdálo při položení některých otázek odpovědět MODRÁ absolutně absurdní, učinil tak. Povědomý pán mu nyní položil poslední otázku:
A můžete mi mladíku říci, jak jste věděl že správná odpověď všech 72 otázek je modrá?????
Tu si chlapec vzpomněl na staříkova slova a odpověděl co ho napadlo jako první. Nebe je modré, je tam toho mnoho skryto a modrá barva je také barvou zapomění. Velice rád se dívám do nebe a v noci na hvězdy.
Výborně jinochu. Vyhrál jsi našeho nejlepšího CHEPORA, který už na tebe čekal 18 let. Chlapec byl u vytržení. Jaké ale bylo jeho zklamání, když ho uviděl. Vypadal úplně stejně jako jeho sputnik. Povědomý pán viděl jak mladíkovi vyhrkly slzy z očí a jak byl rozčarován. Proto se k němu naklonil a zašeptal mu do ucha. Sdělím ti jedno tajemství. Až do něho sedneš, uvidíš vše úplně jinak.Nezapomeň, co ti nyní řeknu. Všichni ostatní tě budou vidět se stejnou karosou sputníku, jakou mají oni. Ty ale budeš vidět všechno tak, jak to ve skutečnosti existuje. Pán mu otevřel DVEŘE a vyzval mladíka, aby se do sputniku posadil. Jaké bylo překvapení při zasednutí do sputniku je nepopsatelné. Nejen že sputnik s ním komunikoval jeho řečí, ale karoserii viděl zevnitř úplně jinou než jak se mu jevila z venčí.

Pokračování zítra.....

19.10.2012 5:55 Kdysi dávno.....

.... se zrodil na planetě Zemi člověk jménem Jean Francois Champolion. Už od mládí měl zájem rozluštit písmo starých egypťanů. Jeho sen se mu vyplnil a písmo nakonec rozluštil. Po 40 roku života odjel do Egypta aby přečetl písmo, kterému nikdo nerozuměl. Byl varován egyptským generálním konzulem a pašou, nechť raději od úmyslu upustí. Neučinil tak. To co přečetl a objevil, bylo tak explozivní matérií, že ho museli nechat zlikvidovat. Pravdu se svět opět nedozvěděl. Je to na planetě zemi zaběhlý způsob, který se opakuje neustále dokola. Raději staletí necháme ve školách vysvětlovat učitele stavění pyramid pomocí otroků a kulatých klád. Lidé raději věří jednoduché lži než složité pravdě. No je jednoduchá, ale zakázaná. Neexistuje přece antigravitace, i když doposud nikdo nezjistil co vlastně váhu lidí a hmoty způsobuje. Ano, i zde je všemu opět úplně jinak.
Byly raději vymyšleny pohádky o ukrutnosti té či oné civilizace, jenom aby se ukázalo jak TA NAŠE je sociální a dokonalá, i když vůbec nic neví. Když se někdo objeví, který chce sdělit nevědomému lidu pravdu, začne platit zákon bič na psa si vždy každý najde. A proto začíná dokazování pomocí filmů a všeho možného i nemožného, aby se vše jdoucí proti elitním zájmům očernilo a popřípadě zlikvidovalo. Chtěl jsem jenom upozornit na skutečnost jak to na planetě Zemi chodí a kdo za tím vším stojí.
Je mně úplně jedno jestli ten či onen říká tohle či onohle. Nechť tak hovoří a klidně píše. Vím své. Zkušenosti a prožitky jsou nepřenosné. A to je tak správně. Uvádění věcí na pravou míru je nevděčná záležitost. Jestli se někoho psaní o Májské civilizaci dotklo, je to jeho problém, nikoliv můj. Přesto se všem tedy omlouvám, kterých se dotklo nebo nedotklo. Psal jsem jenom o konstruktivní společnosti, kterou byla. Nic víc, nic míň. Co z toho plyne????? Jednoduchá poučka, která byla i v dobách minulých neustále ražena.
Držet hubu krok a zákryt.....
Vyjadřovat se k věcem o kterých VÍM, a mají jiné pozadí a konstruktivní podklad, je velice nevděčné. Bylo to pro všechny čtenáře ukázkou toho, co může z takovýchto článků vzniknout. Nedorozumění je právě nejdůležitější a tažnou silou dnešní společnosti. Tahle společnost má právě destruktivníí podklad.
NAKONEC BYCH CHTĚL ZDŮRAZNIT, ŽE VESMÍR ZNÁ JENOM JEDNU ENERGII A TO KONSTRUKTIVNÍ. V dualitě jsme si my lidé dovoli udělat i energii destruktivní, aby bylo o čem hovořit.....
Dobré by bylo si uvědomit, opakuji to neustále na všech přednáškách, VESMÍR NEZNÁ PŘEDPONU NE.Co z toho plyne, je asi každému jasné.....
t.m.

18.10.2012 17:55 Řecko ochromila.....


....další generální stávka. Podívat se můžete zde.

18.10.2012 17:55 Ruská opověď.....
....se nebude rozhodně velitelství NATO líbit. Vicepremiér Dimitri Rogosin vzkázal Nato diplomatickou cestou, že mají připravenou "TECHNICKOU ODPOVĚĎ" jako řešení. Po několikaletém dohadování rusů s Nato se východní blok rozhodl k radikálnímu řešení. Ruský generální štáb je rozhodnut ke krajním mezím, které se mohou v Evropě odehrát. Jaké, je každému jasné. Připomínám jenom, že tři XBR radary v ČR, Slavkov u Brna, Chlumec nad Cidlinou a Libava u Olomouce budou sloužit jako jasný cíl.....

18.10.2012 17:55 V Hamburku bylo.....
....jasně ukázáno, komu patří kostely, které se využívají jako TEMPL.....
Před koncem.....
Nechť si každý udělá obrázek sám:


18.10.2012 5:55 Slíbený článek.....
....či spíše kritiku jsem před několika dny učinil v recenzi na Májskou civilizaci. Ano je mi smutno u srdce, když se člověk dovídá takové hovadiny a výplody chorých mozků, které z jedné nejgeniálnějších a nejcitlivějších civilizací udělal vatikán, či na příkaz vatikánu, jakákoliv jiná organizace. O májské civilizaci jsem dělal před mnoha lety hned několik přednášek. Achaia má naprostou pravdu v jeho krátkém kritickém rozboru, který uvedl:
Všechno co víme o Májské civilizaci jsou pohádky vytvořené katolickou církví a inkvizicí svatou ... protože usoudili, že tyto kultury Contra pacem Dei sunt .... podobně jako pár let předtím kataři, albigenští a posléze Husité ...
podobně jako keltská a slovanská historie byla potlačena a dezinterpretována, tak civilizace májská a aztécký byla prakticka vymazána ze světa ... pokyn pro konquistu zněl všechno zničit, spálit knihy a vyvrátit města a kulturu ... některé dokumenty možná stále leží v nejtajnějších tresorech Vatikánu ... Co když nakonec Voynichův rukopis není náhodou humorným a skrytým poselstvím Májů barbarským anglosaxonům ...:-)
Pouze Elita matriarchálních předárijských tantrických civilizací neprováděla v oblasti sexu, chlastu, apod orgií excesy, od doby patriarchátu je Elita vždy a neustále zvrhlá ve všech oblastech ....
jen Drážďanský kodex je k dispozici a pár dalších maličkostí ...
http://en.wikipedia.org/wiki/Dresden_Codex
Májská civilizace byla vysoce vyspělá geniální skupina lidí, kteří si vážili všeho živého a rozhodně by lidem jakýmkoliv spůsobem neublížili. Nebo dokonce trhali srdce z živého těla anebo dělali dětské oběti díky nějakým bohům. Sami věděli, že jsou bozi a díky svému uvědomění a jasným myšlením a mnohým souvislostem, které nejsou ještě dnes známy dnešní "vysoce vyspělé civilizaci" byli o milióny světelných let vpředu než je civilizace dnešní. Churavá, bolavá, ničící se, ponižující se, likvidující se navzájem a hlavně těsně před koncem. A mimo jiné, zde si někdo plete dojmy a pojmy se satanským kultem.
Dnes údajné skvělé atomové hodiny, podle kterých se seřizuje čas na celém světě se nějak rozbíhají a mají značné nepřesnosti. Budete se divit, jsou seřizovány podle májských hodin, které nám zde zanechali.
Vzhledem ktomu, že májové měli možnost cestovat i v čase a prostoru, zanechali mnoho náznaků, musela jejich civilizace být pomluvena a vše dostupné zničeno. Neumírali, odcházeli do jiných dimenzí, o kterých věděli. Věděli, že se zase kdykoliv mohou vrátit. Dnešní společnost při přechodu člověka do jiné dimenze brečí, pro mnohé je to konec místo toho, aby oslavovali a byli šťastni jak bylo druhému pomoženo. Prosím bylo by dobré si psané uvědomit.....
Tak jak se dnes rodí děti, které řeknou okamžitě, kdy se v minulém životě narodili a kdy odešli opět do jiné dimenze, věděli májové a uvědoměle se k tomuto daru také chovali. Bylo to tak, jako když přijde nějaký známý k Vám na návštěvu a vy ho vítáte, posedíte nějakou chvíli, povídáte a bavíte se. Za několik hodin odchází a vy se s ním s úsměvem loučíte. Přesně tak jak je to s návštěvou, je to i s příchodem lidí a odchodem z téhle planety. Proč brečet a dělat si starosti. Nikoliv. Smát se a být šťastnej za možnost návratu. Ano lidem chybí uvědomění.....
Samozřejmě skoro veškeré písemnosti a důkazy byly o této civilizaci zlikvidovány a zničeny. Nemohli "ONI" přece dovolit, aby lidstvo dostalo do rukou tak skvělé vědění a zkušenosti civilizace, které bylo povoleno během několika vteřin převibrovat blíže k božskému jádru. Naše civilizace si to rozhodně svými činy nezasloužila a nechala se svést na cestu ďáblovu.
Jestliže bych měl hovořit dále o Májich, byly by to samé nej nej nej skutečnosti, které na planetě zemi zanechali.
Pakliže někdo dává lidem punc, a to hned tak útočně, jak to udělal jiřík, kterého jsem napomenul, že uvedl totální zhovadilý článek, a píše že před koncem.....

Ke konci casu nam bude muset byt recena pravda, nezapomenme, pratele.. dnes to zasahlo na citlivem miste Tm a alui, minule vlastu marka, co nadelame, modly nam
padaji jedna za druhou, pravda temer vzdy boli. Z ceho jsem vychazel? peamen je tam jednak uveden, druhak z regresi svych dlouholetych klientu..
tento clanek jsem nepsal pro ty, kteri ho oznaci za sracku, ale pro ty, kteri se chteji zamyslet, pro ty, jez hledaji pravdu, i kdyz to boli.. par desitek takovych na Osudu prece jen je.
Chtěl bych upozornit, že ani alui, ani achaiu (aspoň si u achai myslím) a ani mne to vůbec a hlavně v žádném případě citlivě nezasáhlo. Chtěl jsem jenom upozornit na totální bludy, které napsal jakýkoliv choroboplodný mozek. A když jsem napsal, že by se měl jirka chytnout za nos, udělal pravý opak. Nejlepší obrana je útok a hlavně nepřiznat svoji chybu. Hlavně že to měl ve svých regresích a dalších nepodložených nesmyslech. Vím, víme, o co se jedná.....
Poukázáním na skutečnost v minirecenzi měla být uvedení věci na pravou míru. Mnohé čtenáře tento článek, který odněkud jiřík převzal, mohlo uvést do zmatení. Proto ta reakce v minirecenzi.....
A jestliže někoho práce vysiluje, nedělá ji správně. Člověk který dělá svou práci (jakoukoliv) správně, tak ho posiluje. Je nutné si uvědomit i předešlou větu.....
Přednášky už dělat nechci, ale kdyby měl někdo zájem je možné po úvaze udělat právě přednášku o zmíněné civilizaci, která uměla hromadně odejít z této planety, jako návštěva z Vašeho bytu. A to bez zanechání svých hmotných schránek v HOTELU ZEMĚ.....
Děkuji Soro, uvedla jsi skvělé moto hned na začátku tvého 5 dílu The Arrived:
K tomuto miničlánku o májích se velice dobře hodí.....
A BUDE SE VĚŘIT LHÁŘŮM A TI, JEŽ MLUVÍ PRAVDU, BUDOU POVAŽOVÁNI ZA LHÁŘE.

18.10.2012 5:55 Co likviduje.....
....nejvíce Vaše zdraví je mnohým jasné od začátku prodeje ďábelských zařízení zvané mobily. Když se lidé zajímali o frekvence na kterých mobily pracovaly, a dnes se frekvence ještě zvedla, ani si mobil nekoupili. Naopak ti, kteří se o nic nezajímali, zničili si nejen své zdraví.....
Dodám jenom, kdo si neumí vážit svého zdraví, neváží si sám sebe a nemůže si vážit ani druhých lidí..... Kdo si neváží druhých lidí, neváží si ani sám sebe....
Nevymlouvejte se na pohodlnost a na nutnost dnešní doby....

18.10.2012 5:55 Další díl.....
Arrivals
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 sp sp | 18. října 2012 v 22:57 | Reagovat

Ty odchody jinam nebyly zas až tak neznámé, něco podobného provedli například i Sumerové.
O skvělosti Mayů máte trochu přehnané představy, protože oni žili v městských státech a ty mezi sebou normálně válčily.
Měli dobře propracovaný kalendář, ale to je nám prd platné, protože stejně nevíme, co to znamená. Vše jsou jen dohady.
Za to můžeme poděkovat fanatikům, kteří spálili vše na co přišli.
Sám jsem hodně zvědavý, zda se v prosinci uskuteční návrat bohů. Už jsou to jen necelé tři měsíce.

2 G. G. | 19. října 2012 v 8:05 | Reagovat

Upřímně, to, že se nedochovaly skutečné záznamy keltské a slovanské kultury mne netěší více, než zkreslené údaje o Májské civilizaci. Kultura je to sice vyspělá, velkolepá a tak dále... ale ne naše. Tím nechci říci, že pro nás nemá význam nebo něco na ten způsob, jen fakt, že bližší jsou nám výše uvedené kořeny (pochopitelně, jinak by jsme se nenarodili na území, na kterém žijeme). A o tom, jak se Vatikán podepsal na Polácích nemluvě, s naší situací je to nesrovnatelné. Na druhou stranu proč se tvářit tak ukřivděně, tak se nám nedochoval odkaz předků, no. Lesy, voda, zvěř... to vše je tu stále, stačí se zeptat stromů, větru, a především sami sebe, jak se věci mají.

3 Bed Bed | 19. října 2012 v 13:16 | Reagovat

To najfantastickejšie máme - a furt čumíme po inej kosti .

4 Ceneon Ceneon | 19. října 2012 v 19:06 | Reagovat

[1]: A jestli se uskuteční návrat bohů, tak jestli bude opravdový nebo to bude divadlo na naše polapení.

5 sp sp | 19. října 2012 v 20:10 | Reagovat

[4]:To bude hodně záležet na tom, kdo se objeví. Jestli budou skuteční, nebo to bude jen holoshow.
Ale stát se může cokoli, tedy i nic.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.