Co je to se světem

19. září 2011 v 14:33 | Jiří Woodman |  Články

Svět se začal obracet v kravskou ..... a spolu s ním i my. Je k neuvěření, jak k tomu nevědomě přispíváme a jak moc jsme ovlivnitelní tím nejsnazším způsobem. Apokalyptické výjevy se k nám hrnou ze všech stran, tak trochu uvnitř cítíme, že je něco špatně, ale nechceme to vidět. Říkáme je to daleko, tady je ještě dobře. Když tady prší a je zima, odjedeme do tepla na dovolenou, aby iluze léta zůstala zachovaná, dokud nám stojí dům, je to dobrý. Je to tak, jako "nechte mě ještě spát, zdá se mi krásný sen". Ale stejně tak jako sen je sen, probudíš se, je den, přichází procitnutí. Krásný film, nebo sen má totiž svůj začátek a konec.


Je dobré ho rozpoznat od skutečnosti. Když dlouho žijete ve snu, bývá těžké oddělit ho od reality a v tomto bodu je matrix tím nejlepším učitelem, nikoli nepřítelem. Pojďme se tedy rozhlédnout kolem sebe, možná to nebude hezký pohled, ale z těch hezkých věcí se člověk nikdy nepoučí, naproti tomu z těch špatných vždycky. Vypadá to tak, že se po celé zemi sopky domluvily, že budou na střídačku soptit a když se jedna potřebuje nadechnout, spustí druhá, zemětřesení taktéž, sucha a povodně jakbysmet. Do toho všeho se to všude mlátí, někde i střílí a bombarduje. Připadá vám to normální? Mě moc ne a proto teď sedím a píšu. O tom co se nám děje nad hlavou darmo mluvit, protože je to evidentní, ovšem pokud jí zvednete. Ale to stejné úsilí stojí rozklepat zemi a rozdýmit sopky. Tato hra na šéfa přírody se vymstí vždycky, ale zaplacené konflikty a nepokoje by měli být pochopeny dřív, než to bude nezvratitelné, neboť byly a jsou založeny na podvodu. Princip je vždy stejný, stejně jako na počátku druhé světové války. Demokracie začíná kolabovat "údajná" rozežranost mas začíná šířit nepokoje, rodí se strach, sociální jistota je ohrožena a svět volá po vůdci, který zajistí pořádek. Opravdu věříte, že je v lidství zakódován mýtus o tom, že když nebude řád, zavládne anarchie? To nejúčinnější dogma má fungovat u těch nejvyspělejších bytostí vesmíru? Skutečně si myslíte, že by voják zabil vojáka, kdyby mu nebyl implantován mýtus dobra a zla, usurpátora a obránce, doopravdy byste zadarmo pod sítí kamer rozkopali výlohu a čubli novou televizi? Možná ve vás věřím víc, než si zasloužíte, ale čím víc budete prahnout po přísnějších zákonech pro uplacené děti, čím víc budete volat po zpřísnění zákonů a větších pravomocech orgánů sloužících tomu, kdo se ustanovil jako "správce", tím dřív se jim to povede. Zkuste to, pozorujte a nesuďte, procházejte a neúčastněte se toho, jen to pochopte. Energie pochopení je něco s čím nepočítají a na co při zaslepenosti pohrdavým pohledem směrem k nám nejsou připraveni. Reakce je důsledkem naší akce, bez ní jsou v …….

Necenzurovaně z Varnzdorfu:


jw.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bo Bo | 19. září 2011 v 15:41 | Reagovat

"Energie pochopení je něco s čím nepočítají...", tak už to lidi pochopme !
Máš odo mňa pochvalu Jirko, skvele napísané.
Ďakujem, Bo

2 Veronika Veronika | 19. září 2011 v 16:45 | Reagovat

vskutku vpravdě napsané.
Díky :-)

3 Vesmírná Sestra Khalia Vesmírná Sestra Khalia | E-mail | Web | 20. září 2011 v 18:37 | Reagovat

Překrásně napsané, nic víc nelze dodávat :-)

4 Ferko Ferko | 22. září 2011 v 19:54 | Reagovat

Dakujem za krasne slova.
prajem vsetko dobre :-)

5 Johny Johny | 2. října 2011 v 10:20 | Reagovat

Podivná obloha.

Všimli jste si, že během tohoto léta skoro každý den, kdy měla být podle předpovědi modrá obloha, zůstávaly za některými letadly velmi dlouho čáry, které se rozšiřovaly a vytvářely podivnou filcovitou oblačnost?

Jsou to snad to snad opravdu chemtrails? Že by "bojovníci" proti "globálnímu oteplování" něco takového provozovali, aby se zvýšil odraz záření? To by se neprofláklo?

Obloha prostě vypadá jinak než před nějakými 20 lety. A opravdu nevím, co si o tom myslet.....Navíc mně připadá, že slunce dříve svítilo jaksi zlatavěji a při zápdu bylo opravdu hodně červené. Teď se mi zdá jaksi bělavější a západy mnohem méně výrazné.

Zdá se to všechno jen mně nebo jste si také všimli změn? A pokud ano, jak si je vysvětlujete?

Nemám moc s kým se o tom pobavit, protože většina lidí odpoví něco ve smyslu, že se na oblohu nekouká.

Díky za názory.

Johny

6 Johny Johny | 2. října 2011 v 10:35 | Reagovat

Černé helikoptéry.

Další podivnost, kterou jsem zaregistroval letos v srpnu na jedné tůrce. Byla skupina 4 černých helikoptér pomalu letících nad krajinou. Nebyly záchranářské ani policejní. Neměly ani žádný znak. Mohly by snad mít něco společného s těmi legendami o černých helikoptérách v USA? Tam se tuším nezjistilo nikdy co jsou zač - nebyly ani armádní ani policejní....

Pozorovali jste je už také někdy? Někdy snad ani nevím jestli sním či bdím. Někdy mám pocit, jako bych se probudil v nějakém hororovém filmu, ktrerému ani nerozumím a nevím co si mám mysle...

Johny

7 Ferko Ferko | 2. října 2011 v 12:56 | Reagovat

http://prvopodstata.blog.cz/1104/zahada-chemtrails-rozresena
:-)

8 Woodman Woodman | 4. října 2011 v 20:41 | Reagovat

Černé helikoptéry jsou realitou, stačí jen když zaoctujete víc než jen "vyvaření konvičky" a způsobíte díru v chemických mracích, nebo podniknete něco s orgonity, nebo volnou energií. To o čem se tvrdí, že neexistuje, je většinou monitorováno těmito vrtulníky, protože ač to neexistuje, je to z vrchu pozorovatelné :-)

9 Johny Johny | 4. října 2011 v 23:10 | Reagovat

W
zaoctujete víc než jen "vyvaření konvičky" a způsobíte díru v chemických mracích

J
To už je na mě trochu moc. Jak by ocet při povrchu mohl způsobit díru v mracích 10 km nad námi. Snad za úplného bezvětří a nějakých silných stoupavých proudů....

O orgonitech nevím zcela nic tak se k nim nevyjadřuji. Nicméně pokud existují chemtrails (a to nevím, i když v některých dnech mám tendenci při pohledu na oblohu na ně začít věřit), a pokud existuje něco coby je rozhánělo (to už vůbec nevím), tak pokud tomu dobře rozumím a použije to někdo, tak má dobrou šanci si prohlédnout ty černé helikoptéry jaksi víc zblízka.

J

10 Woodman Woodman | 5. října 2011 v 20:37 | Reagovat

o.k. jde se na článek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.