Knihy

26. května 2011 v 7:36

Počátky


Anotace:
Kniha, kterou můžete mít u sebe, kdykoliv budete chtít, je malá formátem (12x12 cm), ale bohatě ilustrovaná a plná inspirace.

Kniha Počátky je o naději, lásce a dotýkání, ale také o bolesti a odpouštění. Tomu, kdo to dovolí, bude vyprávět příběh lásky, který prochází všemi věky tohoto světa. Ukazuje mnohé, bude záležet jen na vás, co všechno spatříte na kresbách a mezi řádky…Transformace vědomí 2.

Anotace:
Ve druhé knize o transformaci vědomí se autor zabývá především mimosmyslovým vnímáním. Komplexní úvod do této problematiky obsahuje návody i příklady aktivace mimosmyslového vnímání. Stejně tak je detailně vysvětleno smyslové vnímání, jeho aspekty i způsoby využití při cestování časem. Nechybí zde popis práce s emocemi rozšířený o úvod ke komunikaci s přítomnými bytostmi. Dalším velkým tématem jsou brány prostoru a brány času. Zde autor odhaluje informace i techniky vedoucí k cestování časem. Popisuje konkrétní postupy pro nahlížení na jiná místa v existenci, při vstupování do snů - do noční reality, stejně jako principy pohybu v jiných dimenzích. S tím souvisí výklad práce při terapii v regresi. Mnohem hlouběji nežli v knize první autor pojednává o víře a lásce, jejich podstatě a vlivu na lidskou bytost. Součástí objasnění mimosmyslového vnímání je objasnění symboliky druhého příchodu duše - příchodu skrze Otce, představujícího dovršení celistvosti lidské bytosti. V knize dále najdete vysvětlení symboliky čísel ve stvoření světa. Autor objasňuje podobu i existenci andělů, stejně jako cestu sestupu vyšších entit do hmotnosti, do této reality. Tvorba reality, atributy tvorby i samotný přesun v realitě a dovednosti s tím související jsou obsahem další části knihy, kde autor popisuje principy svobodné tvorby reality, možné komplikace v praxi a limity, které je třeba vyřešit, včetně způsobů diagnostiky.
Transformace vědomí 1.Anotace:
Kniha popisuje vliv emocí na váš život. Ukazuje, že právě prostřednictvím emocí jste ovladatelní. Zabývá se sexem a s tím spojenými utajovanými souvislostmi. Objasňuje základní vztah a způsob komunikace mezi rodiči a dětmi. Vysvětluje schopnost jak svobodně tvořit svou vlastní realitu. Na jednoduchých příkladech z vlastní zkušenosti demonstruje autor, jak jednat tak, abychom se vymanili z tohoto područí. Nejedná se o pouhé konstatování faktů, ale o podrobný návod, jak získat zpět svou svobodu, která mnoha lidem chybí. Není to náboženský ani filozofický text, přestože se v některých popisech nelze vyhnout jistým paralelám v podobě srovnávacích odkazů.

Kniha se dělí na tři hlavní části.
První část se zabývá emocemi, přítomností a způsoby jak pozorovat a porozumět té části reality, která je skrytá smyslovému vnímání, přesto přímo ovlivňuje životy lidí. Nabízí pro někoho nový pohled na svět, ale především popisuje způsob, jak konkrétní vlivy působící na lidskou bytost pozorovat, jak jim rozumět a jak se jimi nenechat ovlivňovat.
Druhá část knihy se zabývá tvorbou reality. Popisuje tuto schopnost, kterou má každá lidská bytost. Vysvětluje, co brání ve svobodné možnosti využívat těchto přirozených schopností.
Třetí část knihy popisuje symboliku stvoření této reality a ukazuje různé mystické a náboženské symboly a jejich souvislost s informacemi o základních principech, které tvoří tuto realitu.

Kniha obsahuje navíc kapitolu věnovanou dětem a kapitolu věnovanou sexu. V návaznosti na sdělené informace autor popisuje v kapitole o dětech způsob komunikace s dětmi a základní chyby, kterých se dopouští rodiče, které pak mají vliv na sebevědomí v dospělosti. V kapitole věnované sexu autor popisuje s tím spojené zajímavé utajované souvislosti, které ovlivňují náš život.Anastasia
v zapadlém kousku tajgy autor potkal ženu, které byl dán dar prozřetelnosti a otevřena velká tajemství podstaty všeho zemského.

Pravda mezi nebem a zemíPoutavý příběh chlapce, který po smrti své matky začne vidět víc než ostatní lidé, nutí každého čtenáře přemýšlet o pravém smyslu života. Mladý hrdina poodhrne roušku tajemství přírody a dokáže vědomě komunikovat s jejími výkonnými silami, které dnešní obyvatelé planety zařadili do bájí a pověstí. Jeho životní cesta je lemována pomocníky, jež ho postupně přivedou k myšlence o samočinně působících zákonech vesmíru.
Je mu otevřena i část podvědomí, umožňující procházet některými ze svých minulých životů. Ty ho zavedly až k těm nejpodstatnějším kapitolám duchovního vývoje lidstva. Od té chvíle již nemá nejmenších pochyb o dokonalém nastavení díla Stvoření. Je mu dokonce umožněno zřít nejvyšší nehmotné sféry všehomíra, porozumět mystériu Svatého Grálu a pochopit i svůj pozemský úkol, který si pro tuto inkarnaci sám zvolil.
Avšak spolu s ním je mu odhaleno i tajemství organizace, jejíž počátky sahají až ke kořenům člověka a jeho pobytu na modré planetě. Tito jedinci mají odlišný duchovní pohled na svět. Jejich Bohem světla je Lucifer a konečným cílem této mocné skupiny je nastolení jednosvětové vlády a nového světového řádu. Kdyby se jim temný plán zdařil, naplní se i biblické Janovo proroctví o čísle šelmy.
Mladý hrdina správně chápe, že tito lidé budou schopni udělat cokoliv, jen aby mu v jeho světlém poslání zabránili. On ale ví, jak fungují samočinné zákonitosti universa, a z toho důvodu nemá strach pustit se do boje s "větrnými mlýny".
Avšak řád svobodných zednářů a iluminátů si svůj ďábelský plán velmi pečlivě střeží.Matrix - Úděl vyvolenéhoMatrix - Úděl vyvoleného - Mýtus o naší době - Horsley Jake
Co když svět není tím, čím se zdá, ale pouze nápaditou a důmyslnou fasádou, která nám má zabránit vidět pravdu: že lidstvo je zdrojem potravy pro skryté bytosti, které kontrolují veškeré naše myšlenky, touhy a činy? Že "konsensuální realita" je pouhý snový svět, tvořený šesti miliardami názorů, které se všechny víceméně shodují na tom, že je to svět "skutečný"? Co když je realita sama "programem", který nás má udržet zotročené, a který má být "zrušen" v příštích dvaceti letech, přičemž "nahrání" jeho "nové verze" přežije pouze hrstka šťastlivců? Tu hrstku tvoří vidoucí, jejichž úkolem je sestavit zcela nový svět, nový program, dříve než bude (zároveň s ním) zničen program starý. Vyvolený musí osvobodit co nejvíce humatonů a seznámit je se skutečnou situací a s úkolem vidoucích, aby i oni mohli začít osvobozovat další lidi se stejným cílem. Tomu se říká Velké odpojování. Představuje konec světa, jak ho známe. Také vy můžete být Vyvoleným! Jak uspět v matrixu, aniž byste se o to skutečně snažili. Základní kroky k odpojení. Otázka první: Co je to matrix? Otázka druhá: Jak matrix vznikl a kdo nebo co je za ním? Otázka třetí: Jsem i já připojený humaton? Otázka čtvrtá: Jak se můžu od matrixu odpojit? A proč bych měl vůbec chtít? Otázka pátá: Jak se pozná bojovník a jak se jím mohu stát? Otázka šestá: Co je to čarodějství a k čemu je dobré? Otázka sedmá: Kdo nebo co jsou vidoucí? Otázka osmá: Co je to Velké odpojení a jak se na ně můžu připravit? Otázka devátá: Jak se můžu naučit číst kód a stát se Vyvoleným? MATRIX - MÝTUS O NAŠÍ DOBĚ vám všechny tyto otázky zodpoví. Je to filosofický průvodce Matrixem, založený na předpokladu: co když je celý film naprosto pravdivý? Na této knize se nepodíleli Andy a Larry Wachowští ani Warner Brothers, kteří s ní nemají nic společného.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Smejko Smejko | 26. května 2011 v 23:04 | Reagovat

prijemny clanok, pridal by som mozno Zasvatenie od Elizabeth Heich ;-)

2 Bo Bo | 27. května 2011 v 1:07 | Reagovat

ano, e.Heich ma utesila, nic nam neutecie.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.