Král je mrtev, ať žije král 3.

10. dubna 2011 v 18:55 | Jiří Woodman |  Články
Vše okolo nás a včetně nás je energie. Energie jsme schopni cítit, někteří i vidět, ale většina z nás je jednoduše vnímá. Není nám dobře na místech, kde jsou energie destruktivní, intuitivně vyhledáváme ty konstruktivní a stejně tak je to s naším okolím. Nevyhledáváme přátele se kterými nám není dobře, zjednoduším to příslovím: "Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá", tak jak to popisuje jeden z vesmírných zákonů, zákon rezonance. Existují a vždycky existovali lidé, kteří vědí o energiích více než my a toto vědění si v určitých kruzích předávají tisíce let. Pakliže je někdo datován o skutečném působení energií a toto vědění si uchovává pouze v úzkém kruhu má to jistý důvod. Já vím, vy ne. Díky tomu já můžu ovládat a vy budete poslouchat. Takto je náš svět nastaven. Aby se tito mohli mezi sebou domlouvat, stvořili svět symbolů. Symboly jsou všude, kam se podíváte, vlastně by nefungovaly, kdyby nebylo těch, kteří chtějí ovládat a těch kteří jsou ovládáni. Dokonce každé písmeno abecedy něco symbolizuje a slovo z nich vytvořené generuje určitou energetickou hodnotu a tak, jak slov používáme se nám vše vrací zpět. Přišli z Egypta a znalí působení energií stavěli pro své pány chrámy, které na základě polarity vytváří energie, mající za cíl vysát lidskou bytost. Tato je pak poslušnější a snáze ovládaná. Mají ve znaku pyramidu a vševidoucí oko. Tak, jak je znáte z jednodolarové bankovky.
Pyramida v symbolice představuje mužský princip, ale to co zůstalo lidskému oku skryto je pyramida pod pyramidou představující ženský princip. Zednářstvo si tak do svého znaku dalo kružítko a pravítko znázorňující mužský a ženský princip.
To, že se tyto symboly protínají symbolizuje mužský a ženský princip v momentu tvoření. Přidáte-li dvě rovnoběžné přímky symbolizující matematické znaménko "rovná se"- rovnováha, vznikne vám hexagram. Vraťme se však k Horovu oku na vrcholu pyramidy, které je symbolem kontroly. Tento symbol znáte z většiny kostelů a možná si jej uvědomujete u celebrit, které si jedno oko zakrývají, nebo mají půlku obličeje ve tmě či jedno oko zvýrazní (GAGA), čímž nám ukazují za koho kopou.
Určité energie jak jsem zmiňoval výše nemůžou být na jednom místě, neboť nerovnováha je natolik obrovská, že ji vesmír nemilosrdně srovná. Protože lidské bytosti nejsou nastaveny na tento druh rezonance, končí svojí životní zkušenost předčasně, nebo vlastním přičiněním (sebevraždou). Před koncem věku jsme svědky toho největšího boje energií a místo, na které chci poukázat právě teď tady u nás je Pražská Letná.
V roce 1996 zde měl svůj první a poslední koncert Michael Jackson. Po té co byl 25.6.2009 odstraněn, aby nemohl datovat lidstvo o globální genocidě ve formě očkování proti prasečí chřipce na sérii koncertů v UK, lidé z celého světa aniž by znali jeho poslání, utrpěli obrovskou ztrátu. Začali stavět pomníky, budovat kluby, zkrátka jakýmkoliv způsobem se snažili jeho poselství světu zviditelnit. Tak u nás vzniklo občanské sdružení Heal The World - Uzdravme svět, které si vzaly za úkol dvě statečné dámy Helena Babická a Daniela Kartáková. Daniela, která je sochařkou začala zvěčňovat Michaelovu podobiznu a spolu s Helenou získaly stavební povolení na pomník MJ na místě jeho Pražského koncertu. Socha stále nestojí, protože energie tohoto místa byla věnována jiné stavbě dávno v minulosti. Oba dva projekty by se tam pochopitelně vešli, ale symbolika těchto dvou projektů je natolik v nerovnováze, že by to bylo nemožné. Michael se nikdy netajil tím, jak smýšlí o zednářstvu, které rozhoduje v showbusinessu, kdo být vidět má a kdo ne, nicméně jeho písně a klipy byly věnovány lidstvu. V písni They Don´t really care about us - nezajímáme je, stojí u zdi na které je namalováno vševidoucí oko na něž poukazuje.
Pojďme si však říct o dalším projektu, který měl dominovat Pražské Letné, symbolu zednářství, pyramidě s vševidoucím okem, důmyslně zakomponované do blivajzu, který získal nejvíce jmen ze všech projektovaných staveb - Kaplického chobotničky. Byť má mít Michaelův pomník pouze 2,20m, svojí velikostí pyramidu přesahuje symbolicky už proto, že energie jeho poslání způsobila, to, že celý svět NEBYL globálně opíchán proti neexistující pohromě a stavba pyramidy byla zrušena. Jak jsem již zmínil, energie druhých stran nejsou nastaveny na lidskou frekvenci a lidé s nimi disponující končí svojí životní zkušenost předčasně, byť svůj čas žijí v přepychu.
Díky Michaeli.jw.


 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bo Bo | 11. dubna 2011 v 17:07 | Reagovat

1/ Prosím, čo znamená to G medzi kružítkom a pravítkom ?

2/ Keď Vesmír vyčistí energie na Letnej,
postaví sa pomník Michaelovi Jacksonovi ?

2 woodman woodman | 11. dubna 2011 v 18:04 | Reagovat

Ahoj Bo, to G znamená Gematrie - http://en.wikipedia.org/wiki/Gematria
někdo říká též Genocida http://www.cafepress.com/masons.330443894
zde to máš i s černou hvězdou.:-)  No a osobně bych s pomníkem ještě počkal a nebo ho postavil jinde, kde ho nikdo nerozbije. Už tak toho iniciátorky dost zkusily a Michael to za nás stejně vyhrál i když ho to stálo život. Nejde přece o pomník, jde o jeho poselství, které jsme si uvědomili. Pokud budou bojovat, bude je to stát veškerou energii a to by byla škoda.

3 Spalstan Spalstan | 11. dubna 2011 v 21:34 | Reagovat

[2]: Aha, díky. Já myslel, že to znamená prostě "Geometrie", ale je pravda, že pak by byl symbol přeplácaný několikrát jedním a tím samým sdělením. Wikipedie udává i variantu Gnosis (poznání), což zní možná ještě pravděpodobněji než Gematria.

Symbolika oka je příliš složitá a popsané jsou jen některé aspekty. Hórovo oko vypadá jinak než to na dolaru, především není v trojúhelníku. Křesťané Hórovo oko převzali jako symbol vševědoucnosti a všudypřítomnosti Boha a umístili ho do trojúhelníku jakožto symbolu nejsvětější trojice. Také je reálněji zobrazené než to egyptské. To zednářské na dolaru je také trochu jiné. Především je tam ta uříznutá pyramida, bez které by se zednáři mohlo být spojováno jen hypoteticky. S pyramidou je to jednoznačné.

S pomníkem Jacksonovi souhlasím, ale ne na Letné. Ne kvůli knihovně, ale hlavně kvůli tomu, že tam byl neslavný pomník Stalina a místo je tím historicky zatíženo více, než je zdrávo. Na Letné by byl pěkný nějaký park nebo lesopark, ale obávám se, že je to příliš cenný pozemek.

S knihovnou souhlasím také, ale pokud možno ne na Letné a pokud možno ne Blob. I když v blízkosti nějakého sídliště, odkud by nebyl vidět z moc velké dálky by ani ten blob nemusel být tak hrozný. Akorát už by mu nešlo říkat Oko nad Prahou.

4 Bo Bo | 11. dubna 2011 v 21:40 | Reagovat

Vďaka. Navštívila som uvedené linky, chce to čas. Podložku na stôl s
Virtus Junxit... si nekúpim, brrr.

Ano, podržme si dedičstvo od MJ.
Heal the World.

5 woodman woodman | 12. dubna 2011 v 0:05 | Reagovat

[3]: Dobrý postřeh se svatou trojicí otec, syn, duch svatý neboli duše, tělo, duch. V alchymii též sulfur, sall, mercury, nebo Thovtovo řecké jméno Trismegistos - trojjediný. Symboly jdou vykládat různě, přesto, kdybych chtěl znázornit všudypřítomného boha, udělal bych mu obě oči, tak jako on nás stvořil k obrazu svému, ne znetvořené. Jedno oko má ten druhej. Kdyby křesťanské chrámy byly pro dobro lidstva, nebylo by na věžích to samé, co na hrobech. Pyramida s okem je oddělena proto, aby šlo spočítat stupně, zde je jich třináct, jinde třicettři podle druhů určité lóže těchto pánů, kteří kopou za toho jednookého. V dalších bodech souhlasím, Michael si pomník zaslouží, navíc byl apolitický takže po revoluci zůstane stát s Letnou bych nezápasil, míst je spousta a ke knihovně trochu úcty, ať to nevypadá jako ....... od holuba.

6 Spalstan Spalstan | 12. dubna 2011 v 8:15 | Reagovat

[5]: V křesťanství se to s tou svatou trojicí má trochu jinak. Je to Otec, Syn a Duch svatý.

Proč je vševidoucí Bůh zobrazován jako jedno oko, nevím. Někdy bývá zobrazován jako stařec se symbolem oka v trojúhelníku nad hlavou. Je to vykládáno jako třetí oko, tedy oko duše. Se třetím okem operují i jiné, především východní kultury nejen u Boha, ale i u člověka.

Kříž na křesťanských chrámech a na hrobech má jednoduché vysvětlení. Je to svého druhu podpis, který říká "Toto je křesťanský chrám" nebo "Zde leží křesťan". Proto také někteří křesťané nosí na krku křížek. Prostě se tím veřejně hlásí k dané víře. Dokonce se podle tvaru kříže dá určit, k jaké církvi daný člověk nebo chrám patří a že jich křesťanství má požehnaně. Židé mají na chrámech také tu samou Davidovu hvězdu jako na náhrobních kamenech. Netvrdím, že chrámy byly vždy stavěné pro dobro lidí (v některých případech tomu tak určitě nebylo), ale symbol kříže bych s tím rozhodně nespojoval.

7 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 12. dubna 2011 v 15:53 | Reagovat

[6]: Symbol kříže je taky symbol rozcestí ;-)

8 Woodman Woodman | 12. dubna 2011 v 21:21 | Reagovat

Opět se shodneme na tom, že kříž je symbol. O tom jak jsou symboly používány je věc jiná. V přírodě se nevyskytuje, ta je o kruzích. Taktéž když se chcete bránit před zlem, vezmete křídu a uděláte kruh, nebo se pokřižujete, záleží na tom, čemu věříte, to vás ochrání. Energie symbolů je však různá.

9 Bo Bo | 13. dubna 2011 v 4:20 | Reagovat

Plod v matkinom tele je skrčený - má rúčky prekrížené ? -  viete niekto ?
Ja zaspávam s rukami prekríženými na hrudi, vraj sa chránim proti zlému.
Ale čo keď si zamedzujem týmto gestom aj prístup dobrého ?

10 Spalstan Spalstan | 13. dubna 2011 v 9:19 | Reagovat

[8]: Jistě, jsou silnější a slabší symboly, jejich síla je daná vírou těch, kteří je používají a těch, proti kterým jsou použity. Stejné je to s názvy a jmény.

Každý symbol je však ambivalentní a je jej možné použít k dobru i ke zlu. Kříž může symbolizovat ochotu Boha trpět pro lidstvo, ale také je možné jej uchopit za horní konec a použít jako meč. Stejně tak kruh mě může chránit, ale mohu jím i někoho uvěznit. Symboly samy o sobě nebývají dobré ani zlé, dobří a zlí však mohou být lidé, kteří je používají.

[9]: Myslím, že ne. Zkuste se podívat po obrázcích a snímcích z ultrazvuku, já jich se rukama křížem moc neviděl. Ani pro již narozené dítě to není přirozená pozice.

Ruce křížem nebo založené (obecně v pozici před tělem) je typický obranný postoj, který používáte, když si někoho nechcete pustit k tělu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.