Starodávní cizinci

2. března 2011 v 9:15 | Jiří Woodman |  Filmy
Dokument - slovenské titulky
Tajemná místa


Bohové a cizinci


Potopené světy

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Babe Babe | E-mail | Web | 2. března 2011 v 21:38 | Reagovat

Jirko, dívám se na to první video a.. áááá :D moc informací na mě :) moc za něj děkuju. Napadá mě mnoho věcí, na které se chci zeptat, ale myslím, že před aluškou bych s nimi vypadalo jako idiot. chci se zeptat, někde jsem se dozvědělo, že tři pyramidy, které jsou v egyptě, jsou i v jižní americe a na odvrácené straně měsíce. je ten trojúhelník, který svírají totožný s tím bermudským? ta zahrada soch, víš kdo jí vytvořil? ta tvář, západní a východní, to má být znázornění duality? někde jsem tam vidělo i něco, co mi připomínalo sfingu, je to teda ona, a je vzdálená od těch jihoamerických pyramid stejně jako ta egyptská od těch egyptských? možná tohle bylo už jako hodně blbej dotaz, ale omlouvám se, jen, prostě, nevím jak to popsat, chci se jen zeptat :) prosím, odpověz mi, když to nepůjde sem, tak alespoň na email. :).

2 woodman woodman | 16. března 2011 v 22:18 | Reagovat

Milé baby, možná proto, že jsi první, kdo si na těchto stránkách "to-ká" ti odpovídám až teď, neboť "to-kání" je pro mě nové, ale věz že na tvé otázky rád odpovím, alespoň pokud budu znát odpovědi. Stejně jako u naší Země je znázorněna dualita architektonicky vyspělými kulturami ve všem, u pyramid nezáleží ani tak na tom, co je vidět, jak na tom co vidět není. Stejně jako u víru, který se točí doprava mu duálně odpovídá vír levotočivý. Tak, jako jeden je vysílač a druhý příjmač, tak je důležitější pyramida pod pyramidou, než to, co je vidět. Když si otočíš celý svět o stoosmdesát stupňů, budeš blíže pravdě. A protože i planeta je duální, v zájmu zachování rovnováhy to co je dole je jako to co je na hoře. Alue se neboj, nekouše a nikdy nikoho nesoudí. Čeká právě na otázky tvého tipu od lidí, kteří mají strach, že se zbláznili a je to ona, kdo jim má dar vysvětlit, že jsou normální.
Rada na závěr, neber si toho moc na pochopení, pokud si na cestě, vesmír s tebou počítá a každá informace má svůj čas na vstřebání.
jw.

3 bo bo | 8. dubna 2011 v 18:46 | Reagovat

Trojúholníky, trojúholník - som ja.
Každý má po dosiahnutí určitého levelu pridelené signum. Známy tvrdí, že on je štvorec.
Pred jedným obrovským trojúholníkom som stála, brána domov to je, povedal sprievodca. Za tým len modrý priestor,
veď "modrá je dobrá" :-).
Inak : Nórska špirála keď "odchádzala"
vstupovala do takej 3uhol brány.
Veľa iných vecí mi po videách napadlo až ma striaslo,  /dala som si plus Underground Aliens, tam je o dutej  Zemi/  ale čo už ... pátrám ďalej kto som, odkiaľ,čo tu chcem,  vrátim sa ....???
Mala som pekný deň, dík jw.

4 bo bo | 9. dubna 2011 v 20:33 | Reagovat

VÍR - musím sa zasmiať, zas máš pravdu.
Keď som nemala auto-pračku , žmýkala som ručne. Uteráky, plachty, plienky, všetko.
Najviac vody odtečie keď jedným koncom krútiš doprava a druhým doľava.
Rozumiete chlapi ? :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.