Spam

19. února 2011 v 12:01 | Jiří Woodman |  Články
Nikdy jsem neměl ve zvyku šířit zprávy, které kolují po internetu a kór když ještě končí slovy:"Pošli to všem svým známým"..... Přesto to teď udělám, bez ohledu na to, jestli ještě věřím v to, že se tento národ může spojit, aby dosáhl změny k lepšímu. Možná proto, že někde uvnitř cítím nespokojenost, která lidem brání aby hledali odpovědi sami v sobě, možná proto, že jak se říká nikdy neříkej nikdy.

Jirka Woodman


Národe český,

Naší vlastí se šíří vztek, zoufalství a nedůvěra - konečně, můžeme si za to sami. Vláda nám ukazuje zdvižený prostředníček - pomož si občane sám!

Zdravotnictví, doprava, vnitro, školství atd., korupce a skandály. Dokonce můžeš protestovat a není ti to nic platné, protože držet se koryta je lákavější, než PRACOVAT pro občana.
Došli jsme tak daleko, že věříme i tomu: PENÍZE NEJSOU.

Nenech se mýlit "národe český" Naše vláda vybere dost peněz na daních a i zdravotním i sociálním pojištění. Na území ČR byl v roce 2010 zjištěn počet obyvatel celkem 10.526.685.
Pokud bychom vzali z toho 5 500 000 lidí, kteří měsíčně odevzdají daně ve výši 4 000 Kč.
Celkem: měsíčně 22 000 000 000 Kč ročně 264 000 000 000 (miliard) Kč. Pojistné u zaměstnanců odvádíme 2x. Kdybychom vzali nějaký průměr i za podnikatele a měsíčně pojišťovnám odevzdali3.000 Kč (zde už odvádíme i za děti), tak do kasy pojišťoven připluje MĚSÍČNĚ, za 6.000.000pojištěnců - 18.000.000 000 Kč.

Nejsou zde zahrnuty další daně, jako např. z DPH, nemovitosti, pohonných hmot, alkoholu, cigaret atd, pomocí kterých se z lidí, tedy z nás, vybere ještě mnohem více, než z daní z příjmu. Opravdu si myslíte, že peníze nejsou? Nevěřte tomu a nesnažte se podléhat šíření paniky, o kterou této vládě jde.

Myslíte si, že jeden člověk udělá málo? Podívej, ve které zemi se lidé spojili díky internetu a nenechali se vysmívat.

Politik, vláda tě národe potřebuje pro tvoření HDP. Jako samostatná jednotka nic nezmůžeš, ale jako skupina, která má svobodnou vůli, ANO. Není třeba volit násilí. Jako jsou dny bez aut, přidej se ke dni bez médií, lékaře, léků, nákupů. Dne 1. 3. 2011 od nás odejde mnoho lékařů, je to jejich volba i právo.

Kdo není lékař, neposuzuj. Uvědomíš si tím, jak jsi závislý. Dne 1. 3. 2011 jako jednota, my všichni společně!!! Přidejte se., jeden den bez médií (TV, rádio, časopisy, noviny), lékaře (ne akutní případy), nákup v lékárnách i obchodech. Jeden jediný den narušit onen koloběh peněz.Tak uvidíš, jak jsi mocný, národe český.

* Je to pro tebe těžké?
* Jsi tak moc závislý na 24 hodinovém nákupu, nevážíš si lidí, kteří tam pracují?
* Jsi tak moc závislý a potřebuješ sledovat média plná lží a manipulace?

Dokaž, že ti o něco jde a připoj se na 1 den 1. 3. 2011 DEN BEZ lékaře, nákupů, médií!!!


jw.
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | 19. února 2011 v 12:16 | Reagovat

souhlasím, v představách se mi honí myšlenka, jaké by to bylo krásné a silné, kdybychom se spojili aspoň v jeden jediný den. ;-)

2 Spalstan Spalstan | 21. února 2011 v 10:08 | Reagovat

Tohle mi přijde opravdu úsměvné. I kdyby se několik milionů lidí v ČR k tomu připojilo, výsledkem nebude vůbec nic.

Den bez aut má svůj smysl, protože když jeden den pojedu do práce na kole místo autem, tak druhý den asi těžko pojedu do práce autem dvakrát. Pokud ale budu bojkotovat nákupy jeden den, druhý den si stejně koupím více, abych deficit dorovnal (leda bych navíc držel hladovku). Navíc většina lidí stejně nenakupuje denně. Bojkot lékařů je ještě větší nesmysl. K lékaři chodí normální člověk jen pokud má nějaký problém (i když je třeba neakutní jako nějaká neškodná, ale otravná bradavice) nebo je k němu z nějakého důvodu objednán (třeba aby se potvrdilo, že léčba byla úspěšná a další návštěva nebude potřeba). Ať už jde o cokoliv z toho, člověk k tomu lékaři stejně dříve nebo později zajde. Jediné, co by mohlo mít jakýsi efekt je bojkot médií, kde by se snížil prodej tiskovin, sledovanost TV a návštěvnost internetových stránek. Efektem u prvních dvou zmiňovaných akcí by byly pouze fronty v obchodech a plné čekárny u lékařů v ostatní dny.

3 bo bo | 21. února 2011 v 17:19 | Reagovat

Ako Jirka , nerozosielam zblúdilé správy typu keď to neurobíte ....bububu.
Žijem na Slovensku ale toto vedomie je mé.
Pripájam sa a absolutne nesúhlasím s tebou Spalstan, že výsledkem bude NIC.
NIC bude, když se bude NIC dělat. :-P

4 Spalstan Spalstan | 21. února 2011 v 20:46 | Reagovat

[3]: Ale vždyť právě to NIC uděláš. Nepůjdeš si koupit chleba 1.3., ale koupíš si ho už 28.2. a sníš ho toho 1.3. Nebo budeš o hladu?
S tím doktorem je to úplně to samé, tam to třeba odložíš o týden, ale pokud třeba potřebuješ nové brýle, protože máš staré rozbité, tak si je prostě předepsat necháš. Neude to bolet ani tebe ani obchodníky ani doktory, jen to, co máš udělat 1.3. přesuneš na jiný datum.

Navíc já rozhodně nenakupuji každý den a k doktorovi chodím jednou za několik měsíců. A velká většina lidí je na tom úplně stejně. K čemu se slavná akce, když budeš dělat přesně to samé co normálně? Jako kdybych oslavoval, že zítra půjdu do práce, co na tom, že tam chodím každý pracovní den vyjma dovolené.

U těch médií je to jiné, tak opravdu jde o věci, které člověk dělá denně a tam vskutku má smysl jeden den vynechat.

5 bo bo | 22. února 2011 v 16:21 | Reagovat

Spalstan, oslavuj, ešte máš robotu.

k tomu NIC :
"Stokrát nic, umořilo osla". :-)

6 David David | 23. února 2011 v 11:19 | Reagovat

Pokud si myslím, že 1.3. "s tím nic neudělám když se připojím k ostatním" viz. článek, tak v mé realitě se nic dít nebude ;-) A budu jen pořád nadávat na systém, jak je takový a makový :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.