Bible a dutá země

21. února 2011 v 18:31 | Jiří Woodman |  Dutá Země

Je nebe, které nebem není, jsou hvězdy, které hvězdami nejsou, jsou planety, které nejsou planetami.
Dutá země
Genesis
1 Na počátku stvořil Bůh nebe a zemi.
2 Země pak byla nesličná a pustá, a tma byla nad propastí, a Duch Boží vznášel se nad vodami.
3 I řekl Bůh: Buď světlo! I bylo světlo.
4 A viděl Bůh světlo, že bylo dobré; i oddělil Bůh světlo od tmy.
5 A nazval Bůh světlo dnem, a tmu nazval nocí. I byl večer a bylo jitro, den první.
6 Řekl také Bůh: Buď obloha u prostřed vod, a děl vody od vod!
7 I učinil Bůh tu oblohu, a oddělil vody, kteréž jsou pod oblohou, od vod, kteréž jsou nad oblohou. A stalo se tak.
8 I nazval Bůh oblohu nebem. I byl večer a bylo jitro, den druhý.
9 Řekl také Bůh: Shromažďte se vody, kteréž jsou pod nebem, v místo jedno, a ukaž se místo suché! A stalo se tak.
10 I nazval Bůh místo suché zemí, shromáždění pak vod nazval mořem. A viděl Bůh, že to bylo dobré.
11 Potom řekl Bůh: Zploď země trávu, a bylinu vydávající símě, a strom plodný, nesoucí ovoce podlé pokolení svého, v němž by bylo símě jeho na zemi. A stalo se tak.
12 Nebo země vydala trávu, a bylinu nesoucí semeno podlé pokolení svého, i strom přinášející ovoce, v němž bylo símě jeho, podlé pokolení jeho. A viděl Bůh, že to bylo dobré.
13 I byl večer a bylo jitro, den třetí.
14 Opět řekl Bůh: Buďte světla na obloze nebeské, aby oddělovala den od noci, a byla na znamení a rozměření časů, dnů a let.
15 A aby svítila na obloze nebeské, a osvěcovala zemi. A stalo se tak.
16 I učinil Bůh dvě světla veliká, světlo větší, aby správu drželo nade dnem, a světlo menší, aby správu drželo nad nocí; též i hvězdy.
17 A postavil je Bůh na obloze nebeské, aby osvěcovala zemi;
18 A aby správu držela nade dnem a nocí, a oddělovala světlo od tmy. A viděl Bůh, že to bylo dobré.
19 I byl večer a bylo jitro, den čtvrtý.


Jistě vám z předchozích řádků neušlo, že na počátku stvořil Bůh nebe a zemi, nikoliv slunce a galaxii. Co je ovšem už méně zjevné, tak to, že celé své dílo provedl duálně a to už svědčí o nesmírné moudrosti a znalosti vesmírných zákonů. Nejprve nebe a zemi, poté světlo a tmu. A tak ve svém díle pokračoval, dokud ho nezavršil posledním duálním zázrakem, to když stvořil muže a ženu, princip a symbol plození. Tomu říkám skvělá práce.
Nechme teď logiku stranou a zapojme fantazii, neboť bez ní by takové dílo nevzešlo a pojďme se pokusit stvořit něco, uprostřed ničeho.
Když chcete vytvořit takové monumentální dílo, měli by jste začít tím, že vytvoříte střed a ohraničení, aby vznikl prostor, do kterého chcete svůj výtvor zakomponovat. (NEBE A ZEMĚ). Protože se vám v té tmě špatně pracuje, potřebujete si na to rozsvítit takže budiž světlo, ale k tomu též dualitu. (SVĚTLO A TMA). Na první den toho bylo až až, ráno moudřejší večera.
Dnes máme v plánu oblohu, potáhneme tedy kulatou klenbu (černou hvězdu - ještě bez hvězd) modrou oblohou a tím oddělíme vody pod oblohou a nad oblohou. Nazvemež oblohu nebem. To byl asi největší architektonický oříšek. Dále oddělíme vodu od souše a máme moře a zemi (MOKRO A SUCHO). Dál už si to umíte představit sami, vše dokonalé a v dualitě. Jak v mikrokosmu, tak v makrokosmu, jak dole, tak nahoře.
Čím více jsme se dozvěděli z vědního oboru biologie, tím lépe vidíme zázraky stvoření, včetně umění a dokonalosti, které jsou zřejmé u těch nejmenších bytostí. Buňka je pojítkem celého stvoření, přesným obrazem výše zmiňovaného díla.

njtfg
Strop malovaný na kupoli klášterního kostela v Oberammergau Ettal / Obb, ve středu malby je zakomponováno nebe


kjgds
Obraz ze starého kostela, kde vidíme rozpracovanost božího díla, ale je tu už patrné slunce a měsíc.

ldkfj
Buňka
Jirka Woodman
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 jedi jedi | 21. února 2011 v 19:38 | Reagovat

Hele, mam jednu otázku, která mi nedá spát. Když je teda Země dutá a Měsíc je tedy také uvnitř, tak jaktože trvá tak dlouho na něj doletět? Díky

2 Filas Filas | 21. února 2011 v 19:58 | Reagovat

Kdo ví jestli, jestli jsou na měsíci vůbec ňáký stopy......

http://www.youtube.com/watch?v=OZGPknIhjCI

3 mirrak mirrak | 21. února 2011 v 20:59 | Reagovat

Taky mam dotaz, Jakým způsobem se šíří světlo? Původně jsem myslel, že po siločarách mezi sluncem a černou hvězdou, což by fungovalo i pro jiné zdroje světla. Ale na několika obrázcích míří světlo do jakéhosi objektu G. v tom případě podle mne nemůže světlo osvětlovat povrch černé hvězdy a už vůbec netušim jak by se šířilo světlo z jiných zdrojů. A ještě jedna věc, Ten oběkt G je podle mne přesně v místech, kde by bylo druhé slunce, které je údajně někdy vidět při západu nebo východu slunce.

4 Spalstan Spalstan | 21. února 2011 v 22:07 | Reagovat

Šíření světla se týká i můj dotaz. Jak je možné, že všechna nebeská tělesa vypadají ze všech částí Země (ze kterých jsou vidět) v každém okamžiku téměř stejně? Myslím tím sluneční skvrny, fáze Měsíce a to, že nikdy není vidět ani kousek jeho odvrácené strany, fáze planet (na ty je potřeba alespoň malý dalekohled) a pozice všech těles vůči hvězdám.

Zatím mi to za platnosti teorie duté Země nikdo nedokázal vysvětlit.
Děkuji za odpověď.

5 stn6 stn6 | 21. února 2011 v 23:38 | Reagovat

Citace: "A tak ve svém díle pokračoval, dokud ho nezavršil posledním duálním zázrakem, to když stvořil muže a ženu, princip a  symbol plození. Tomu říkám skvělá práce."

Tomu bych odporoval. Původně se člověk množil nepohlavně, ale nemůžu říct, jak to přesně bylo.
Ve starých pověstech je napsáno, že když viděl, lidi, jak se pomalu stále zlepšují, tak začal mít strach, aby je nakonec nepřekonal, proto bohové člověka rozdělili na dvě části, takže spoustu času tráví tím, že si někoho hledá, nebo se trápí tím, jak s tou druhou osobou přežít.

6 woodman woodman | 22. února 2011 v 20:49 | Reagovat

1.jedi - nikdy jsem netvrdil, že s konvenčním pohonem na měsíci někdo z našich byl.
2. Filas - asi tak nějak.
3. mirrak - po parabole, písmeno G představuje pouze bod v kterém se nachází slunce za dvanáct hodin, nehledejte tam to druhé, počkejme si, až nebude nasypáno a bude vše vidět očima.
4.Spalstan - Netočíme se, nejblíže to vidíme na měsíci, vše má podobné uspořádání jako země. Měsíc je nejblíže, tam to vidíte a dalekohledem budete hledat, nikoliv nacházet. Je pouze prodloužením oka viditelnosti se stejným zkreslením.
5.Stn6 - Nevěřím tomu, že to myslíte vážně. Z toho nejsnazšího pro lidský druh udělala gynekologie problém. Je to to nejdůležitější, k vůli čemu jsme studijním materiálem pro ostatní rasy, krom toho, že jsme jediní, ve vesmíru, kdo se umí smát a brečet. Problém s tím spolu přežít nám byl implantován.

7 mirrak mirrak | 23. února 2011 v 0:17 | Reagovat

Dobrá tak po parabole, ale proč? Nemuže to být obdoba volného pádu? Tělesa vržená v gravitačním poli padají po parabole, není tedy světlo nějakým způsobem přitahováno k černé hvězdě? A čím je způsobena gravitace?

8 Spalstan Spalstan | 23. února 2011 v 8:10 | Reagovat

Ad woodman 6) To mi neodpovídá na otázku, jak se šíří světlo odražené Měsícem na Zemi tak, aby Měsíc všichni viděli úplně stejně (v jednom okamžiku na všech částech Země, odkud je viditelný). Pro pochopení by byl ideální obrázek.

Mimochodem, křivky na obrázku ani vzdáleně nepřipomínají parabolu http://cs.wikipedia.org/wiki/Parabola_%28matematika%29, spíš jde o obecnou kuželosečku (kružnice, elipsa, parabola, hyperbola) podle toho, kde se nachází a kam směřuje http://cs.wikipedia.org/wiki/Ku%C5%BEelose%C4%8Dka.

9 stn6 stn6 | 23. února 2011 v 17:04 | Reagovat

[6]: citace "Nevěřím tomu, že to myslíte vážně. Z toho nejsnazšího pro lidský druh udělala gynekologie problém. Je to to nejdůležitější, k vůli čemu jsme studijním materiálem pro ostatní rasy, krom toho, že jsme jediní, ve vesmíru, kdo se umí smát a brečet. Problém s tím spolu přežít nám byl implantován."

Medicína udělala problém ze všeho, aby mohla ovládat lidi a přinutit je platit. Přičemž nechci zpochybnit jejich úsoěchy hlavně v chirurgii.
Kdysi rodily porodní báby a šlo to.

Lidi pro vesmír slouží jako ledasco - od zdroje energie, enzymů, hormonů. Taky je Země využívána jako trestná kolonie, škola, laboratoř.

Jde o to, že v dualitě nevidím moc velkou výhru, i když někdy to může být prospěšné, ale celkově mi to přijde nevýhodné - vše dělit.

10 woodman woodman | 24. února 2011 v 16:50 | Reagovat

7.mirrak - neboť se paprsek světla přizpůsobuje tvaru země. A gravitace není tím čím je, jinak by nešla odrušit.
8.Spalstan - je to pravda, obrázek ve 3D by byl ideální, tam by byl měsíc pochopitelnější, ale 3D programy neumí parabolické světlo, natož paprsek přizpůsobit tvaru a to na obrázku by měla být parabola, zatím lepší nemám.
9.stn6 - základem všeho ve vesmíru je vortex - vír. Tornádo je typickým příkladem. Kdyby nebylo v dualitě (teplý a studený vzduch), nevzniklo by.

11 stn6 stn6 | 24. února 2011 v 21:54 | Reagovat

[10]: A potřebuješ tornádo?
Když je rovnováha, vír nevznikne.
Musí být nějaký velký tlak, nebo obrovský rozdíl. Otázkou je zda ty tlaky, které lidi ženou jsou v pořádku.
Bohužel mám čím dál větší pocit, že jsme se jako lidé vydali cestou, která nás zavede k hodně nepříjemnému cíli.
Prostě jsme se nechali zotročit ve jménu svobody, a ekonomického růstu.
Ve městech je plno aut, ale stále nás někdo nutí, abysme kupovali nové a nové. Ale fabriky zastavit nejdou, protože v nich dělají lidi, kteří potřebují peníze na nájem, jídlo atd. Je to kruh, ze kterého se dá jen těžko vystoupit.
Ty auta dávám jako příklad s jinými komoditami je to stejné.

12 stn6 stn6 | 24. února 2011 v 21:55 | Reagovat

A potřebuješ tornádo?
Když je rovnováha, vír nevznikne.
Musí být nějaký velký tlak, nebo obrovský rozdíl. Otázkou je zda ty tlaky, které lidi ženou jsou v pořádku.
Bohužel mám čím dál větší pocit, že jsme se jako lidé vydali cestou, která nás zavede k hodně nepříjemnému cíli.
Prostě jsme se nechali zotročit ve jménu svobody, a ekonomického růstu.
Ve městech je plno aut, ale stále nás někdo nutí, abysme kupovali nové a nové. Ale fabriky zastavit nejdou, protože v nich dělají lidi, kteří potřebují peníze na nájem, jídlo atd. Je to kruh, ze kterého se dá jen těžko vystoupit.
Ty auta dávám jako příklad s jinými komoditami je to stejné.

13 Spalstan Spalstan | 24. února 2011 v 22:04 | Reagovat

[10]: Ad woodman: Pravda, ve 3D se s křivkami operuje opravdu špatně. Na druhou stranu by mi úplně stačil 2D obrázek v nějakém šikovném řezu. Nevadí, nakonec jsem se s tím nějak popral. Akorát z toho vypadl další problém:

Křivky světla na obrázku http://i56.tinypic.com/bi2r1h.gif od Měsíce k pozorovateli mají výrazně jiný tvar než ty od Slunce k pozorovateli. Kdyby měly stejný tvar, Měsíc by byl vidět na mnohem menší části povrchu Země, než je tomu doopravdy. Ještě významnější by to bylo u geostacionárních družic, které jsou určitě o dost blíž povrchu Země než Měsíc.

Navíc, světlo vycházející z Černé hvězdy (viditelné hvězdy, galaxie...) se musí chovat dost zvláštně, když Měsíc, Slunce, planety, komety... jsou vidět ze všech částí Země ve stejné pozici vůči všem hvězdám (jsou ve stejném souhvězdí). Pravda, u Měsíce je drobná odchylka (maximálně dva stupně), ale u ostatních je to bez drahého vybavení neměřitelné.

Bylo by tedy možné do toho obrázku doplnit paprsky z Černé hvězdy? Původně jsem si totiž myslel, že mají být radiální a to nesedí s pozorováním.

14 Spalstan Spalstan | 24. února 2011 v 22:49 | Reagovat

[12]: Ad Stn6: No, v zásadě ano, potřebujeme tornádo, potřebujeme, hranice, rozdíly a z toho vycházející tlaky. Bez tlaku by nebyl pohyb a bez pohybu by nebyl život.

Jen ty tlaky by měly být přirozené. Například pokud někdo cítí tlak ke koupi nového auta (počítače, telefonu, bot...), měl by si uvědomit, jestli opravdu vychází z jeho potřeb nebo si jej vytvořil sám ve své hlavě prostě z rozmaru.

V zásadě nás nikdo k ničemu netlačí a můžeme projevit svou svobodnou vůli (byly mnohem horší doby, kdy to nešlo). Pokud si pořídíte kus pozemku a na něm si vše pro vlastní potřebu vypěstujete, tak musíte platit akorát pozemkovou daň, což je v zásadě forma poplatku za ochranu před kýmkoliv, kdo by vám chtěl upírat vlastnické právo.

15 stn6 stn6 | 25. února 2011 v 10:20 | Reagovat

[14]: Pokud má člověk peníze, aby si mohl nějakou usedlost koupit.

K tomu projevu svobodné vůle existuje taková definice demokracie a svobody:
"Můžete si říkat, co chcete, ale budete dělat, co chceme my (papaláši)."

16 ivan ivan | E-mail | 25. února 2011 v 12:38 | Reagovat

...zaujímalo by ma ako sa pozerajú "dutozemci" na prílet Nibiru....

17 Spalstan Spalstan | 25. února 2011 v 19:56 | Reagovat

[15]: No, v zásadě je to slušný pokrok ne? V našich dějinách bylo jen málo období, kdy se dalo říkat veřejně skoro cokoliv (a o tom dělání se nesmělo ani snít).

Tím samozřejmě nemyslím, že by se na současném stavu nemělo pracovat. Mělo a opravdu hodně, protože k ideálu má sakra daleko. Ale chce to i trochu trpělivosti, Řím taky nepostavili za den.

18 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 16. března 2011 v 10:19 | Reagovat

[11]: "A potřebuješ tornádo?
Když je rovnováha, vír nevznikne."

Jo, přesně. Vír - tornádo vznikne proto, že Vesmír se tím snaží docílit rovnováhy. Vesmír střeží rovnováhu. Pokud vznikne tornádo, vznikne proto, že mění nerovnováho na rovnováhu.

Pokud někomu vezmeš energii, Vesmír ti ji zase sebere. Všechno je o rovnováze.

19 woodman woodman | 16. března 2011 v 21:26 | Reagovat

Vír je klíč ke všemu zde v této realitě, zkoumejte ho aplikujte ho a využívejte ho.
Kdybych uvedl všechna data ohledně víru, byl by tu error 404 a už bychom nepokecali. :-)
jw.

20 Lenka Lenka | E-mail | 23. března 2011 v 15:45 | Reagovat

Dobrý den, tak všechny vaše informace o duté zemi mi sedí, jen nechápu jednu jedinou věc: kdyz je země dutá, jak vznikly fotky celé země? To vesmírné lodě vyletěli polárním otvorem ven a tam pořídili fota? Protože jak můžete nafotit celou kouli, kdyz jste uvnitř té koule, to přece nejde, ne? :-( děkuji za odpověď :-)

21 woodman woodman | 23. března 2011 v 18:13 | Reagovat

Čím víš nad zemí je vidět při zakřivení paprsků jen část nasvícené země a okolo tma. Zaměřte se na fotografie planet, nebo si zajděte na hvězdárnu ať to vidíte na vlastní oči a porovnejte plastičnost planet s fotografiemi země. Když vám to bude divné zkoumejte a možná zjistíte, že těch cca třicet fotek země se neustále opakuje.

22 Lenka Lenka | E-mail | 24. března 2011 v 11:57 | Reagovat

Ahááá.. tak to všechno vysvětluje, to zakřivění paprsků, a předpokládám, že určitou roli v tom hraje i photoshop, že? A takový ty vědecký videa na discovery nebo spektrumu o vesmíru? Skrz otvor se nikdo myslím nedostal, tak natáčí ten náš vesmír uvnitř, že? plus to asi ještě graficky upraví.. :-? děkuji za odpovědi

23 Thomas Thomas | 10. dubna 2011 v 19:08 | Reagovat

Ahoj.Dlouho jsem premyslel,dumal nad tim jestli je zeme duta,nebo neni.Dosel jsem k zaveru,ze opravdu je.

24 avent avent | E-mail | 19. ledna 2012 v 22:31 | Reagovat

Bohuzial som tomuto vobec nepochopil...viete mi to vysvetlit po lopate?

25 Dhagon Dhagon | 5. února 2012 v 18:54 | Reagovat

Ja mám jeden dotaz. Ak je zem dutá, a nebo, mesiac a slnko je vo vnútri... Vysvetlite mi potom zatmenie mesiaca.

26 Woodman Woodman | 5. února 2012 v 23:10 | Reagovat

Zatmění měsíce je patrné z článku fáze měsíce. Na obrázku jsou zobrazeny fáze uvnitř duté země. Měsíc přechází z místa kde na něj dopadají parabolické paprsky slunce, dále prochází částí, kde jejich dopad končí a zase se dostává do míst, kde začínají dopadat. V mezifázi se zbarví do červena, http://www.youtube.com/watch?v=BOdkpxvIdUE

27 Martin Martin | 3. dubna 2012 v 14:42 | Reagovat

Trochu mě do toho všeho nezapadá západ a východ slunce.... :-?

28 Martin Martin | 3. dubna 2012 v 14:47 | Reagovat

Konkretně tady:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/58/Sunset_2007-1.jpg/1024px-Sunset_2007-1.jpg

29 Hang Reviem Hang Reviem | 11. dubna 2012 v 12:54 | Reagovat

Četl jsem, že trochu hapruje překlad, původně tam má být "Z toho, co bylo na počátku..." To znamená, že na počátku už něco bylo (H. J. Zillmer se tím zabývá a nastiňuje hypotetickou katastrofu ve Sluneční soustavě, kdy při srážce planet vznikl pás asteroidů a Země).

30 Realtoltek Realtoltek | 12. května 2012 v 0:36 | Reagovat

Zeme je opravdu duta, ale dle meho nazoru to funguje trosku jinak nez se zde uvadi. Zkracene...zijeme uprostred ale promitame se vne. Je to takova iluze..ktera funguje na mikro-makro vztazich.Kdyz se clovek diva na hvezdu...tak si mysli ze je straasne daleko ale je to klam, diva se jakoby sam na sebe. To co je dole to je nahore..divame se sami na sebe. Kde kazda bytost je urcite uskupeni galaxii na obloze :-P

31 AcevedoLESLEY AcevedoLESLEY | E-mail | Web | 30. května 2012 v 11:54 | Reagovat

The <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a> suppose to be important for guys, which would like to start their own career. As a fact, it is easy to receive a term loan.

32 Rhilien Rhilien | E-mail | 19. listopadu 2012 v 11:01 | Reagovat

Chapu to tak, ze je tu duta Zeme prezentovana tak, ze my zijeme uvnitr?Co tedy ty diry na Polech? Ty jdou prece dovnitr..my zijeme na povrchu Zeme..

33 Weronika Weronika | 2. srpna 2014 v 7:23 | Reagovat

[4]:Pretože svetlo sa šíri podla paraboly.

34 R. R. | 12. dubna 2015 v 18:58 | Reagovat

Dobrý den, o této myšlence duté Země čtu prvně a stále víc a víc žasnu. Spoustu věcí si čtu 2x-3x a snažím se je pochopit správně, je to pro mě poněkud těžké, když 20 let žiju s úplně jinou představou :D Ale začínám tomu asi opravdu věřit. Jedinou věc jsem ale nedokázala pochopit vůbec... Jak je možné, že vidíme východ Slunce, jako kdyby vyplouvala z POD Zemského povrchu ? Konkrétně jsem nad tím přemýšlela u tohoto obrázku. Jak je tam část "Zde vidíte východ slunce", nějak si nedokážu vysvětlit, proč ho vidíme tak, jak ho vidíme, proč se slunce vynoří nad zemí a né zpoza černé hvězdy.. ? Možná jsem natvrdlá, ale budu vděčná za každé vysvětlení! Předem děkuji. R. (OBRÁZEK, o kterém mluvím:  http://imageproxy.jxs.cz/~nd04/jxs/cz~/201/215/8d85ccc25e_72528046_o2.jpg  )

35 tm tm | 12. dubna 2015 v 19:28 | Reagovat

[34]: Je to z toho důvodu, že se světlo šíří po parabole, přesně tak jak je to v obrázku znázorněno. Západ a východ slunce se jeví, jako kdyby slunce zapadalo za zemský povrch.

Je to pro lidi optický klam, nebylo to lidem vysvětleno. Všichni si myslí, že se na velké vzdálenosti šíří světlo po přimce. Je to úplný nesmysl.

Představte si, že stojíte na jenom rohu obdélníkového baráku. Z tohoto rohu svítíte podél stěny baráku do tmy. Žádná možnost odrazu. Pozorovatel stojí za rohem, nevidí Vás a Vy jeho. Na stěně, která jde pod pravým úhlem ke stěně, podél které svítíte baterkou, je nějaký nápis. Jak je možné, že když se rosvítí baterka, nápis schovaný za rohem si může přečíst. Opakuji je absolutní tma. Tak asi zde něco neštimuje, že ano?????
Popřemýšlejte, nevěřte nám a sama si to vyzkoušejte. Děkujeme za zájem....

36 R. R. | 12. dubna 2015 v 20:25 | Reagovat

Děkuju za bleskovou odpověď a vysvětlení :-) bude to se mnou ale asi marné, já totiž pořád nechápu, proč při pohledu na východ slunce je "vykrojené" zespoda a né zeshora.. Proč to vidím otočeně. Asi potřebuju víc času, abych to vstřebala a časem na to nějak "příjdu". :-)

37 Ondra Ondra | E-mail | 19. května 2015 v 10:32 | Reagovat

[35]: Nejsem si jistý, jestli by ten nápis opravdu byl čitelný. To by se muselo vyzkoušet.Podle mě to nebude zase tak jednoduché dokázat, že se světlo šíří po parabole. Nejsem skeptik ale tohle jsou přesně ty případy ve kterých se vždycky najde nějaký háček.

38 Ondra Ondra | 19. května 2015 v 10:34 | Reagovat

Taky to může být způsobeno lomem světla :)

39 Hanudin Hanudin | E-mail | Web | 23. prosince 2016 v 4:44 | Reagovat

Ijin Ser Gan, Untuk Obat Salep Penyembuh luka keluar Nanah , Klik blognya http://goo.gl/Mk5oc4

40 Hanudin Hanudin | E-mail | Web | 15. ledna 2017 v 4:52 | Reagovat

Kunjungan perdana gan. Terimakasih Untuk Beritanya Bermanfaat. Kunjungi juga blog kami di http://goo.gl/c6qAXQ

41 Obat Tradisional Pembersih Rahim Obat Tradisional Pembersih Rahim | E-mail | Web | 30. ledna 2017 v 5:04 | Reagovat

Ijin Ser Gan, Obat Tradisional Pembersih Rahim Pasca Keguguran http://goo.gl/eqj899

42 Maung Bandung Maung Bandung | E-mail | Web | 21. února 2017 v 7:46 | Reagovat

Ijin Ser Gan, Info Untuk Larangan Setelah Operasi Caesar http://goo.gl/mpRPR7

43 Cara Mengobati Luka Cara Mengobati Luka | E-mail | Web | 31. března 2017 v 9:47 | Reagovat

Ijin Ser Gan, Cara Mengobati luka melepuh dan terinfeksi dengan obat herbal QnC Jelly Gamat. Kunjungi webnya http://goo.gl/aC4zjR

44 QnC Jelly Gamat QnC Jelly Gamat | E-mail | Web | 2. května 2017 v 5:48 | Reagovat

Ijin ser pak. http://goo.gl/M8JCfc

45 Dali Dali | Web | 4. září 2018 v 19:04 | Reagovat

Vesmír neexistuje, země je plochá s klenbou - http://informace.top/zeme-je-plocha-s-klenbou/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.