Vědění znamená moc.

16. ledna 2011 v 13:15 | Jiří Woodman |  Články
30.11.2010 12:51

Jiří Woodman -
KNOWLEDGE IS POWER
jktfg

Toto staré zednářské přísloví, vyjadřuje především rozdíl mezi zasvěcenou elitou a nevidomými ovcemi. Zní to logicky, ten kdo ví, má moc a pro ty nic netušící byla vytvořena pravidla ve formě institucí, jako světové uspořádání, stát, náboženství, školství a rodina. Tyto instituce jsme akceptovali, aniž bychom si uvědomili jejich systematičnost a téměř dokonalou preciznost ve snaze mít nás pod kontrolou. Jak je možné, že jedno procento kontroluje zbytek světa? Jsou precizní, vytrvalí a především vědí. Naproti tomu my jsme pohodlní, absolutně závislí na jejich geniálním produktu - penězích a vědět nechceme. Máme přece tituly. Jsou však věci, které se nevyučují a kterým university dělají službu tím, že přeprogramují myšlení tak, aby o skutečných principech života v této realitě vůbec nikdo nepřemýšlel.
Vše okolo nás a včetně nás je energie a povědomost o těchto energiích je jejich zásadní devizou naproti nic netušícímu lidstvu. Od nepaměti vědí o energiích procházejících těmito sférami, vědí o absolutní dvojsměrnosti všech energií, znají energetická centra a vědí jak se vtělit zpět na místo, odkud odešli tak, aby se jejich další vtělení znásobovalo o zkušenost z minulých zkušeností. Vědí o kanálech do jiných dimenzí a plně je využívají, znají polaritu nerostů a na energetických bodech staví od nepaměti chrámy ať už ve tvaru pyramidy, oktagonu, či kopulovitých věží s rezonátorem, nebo nejvíce energetické upíry ve formě obelisku. Svět je plný lidí, tyto stavby by nikdy nefungovali bez jejich energií, stejně tak symbolika, jejich tajný jazyk by pozbyla smyslu, nebýt energií, které je možné prostřednictvím symboliky rozrezonovat k destrukci.
Vědění znamená moc, to vám teď představím doufám tak, aby to pochopili všichni. Následující klip má název:
POWER


Originál klipu je
zde
Osoba Kanye West je pro mne záhadou, není to zpěvák, není to tanečník a přece si ho dovolují přirovnat k M Jacksonovi. Vzhledem k tomu že vládnoucí elita byla odjakživa rasistická, něco svědčí o tom, že je to jejich kůň stejně tak jako Gaga, neboť jak jinak je možné, že Jacksonovi klipy již na Youtube neseženete a tyto tam jsou v té nejlepší kvalitě. Prostě to máte vidět a tak to viďte, jen čtěte mezi řádky a možná pochopíte symboliku posledního černého papeže.
Tento klip byl natočen v čr,
RUNAWAY


Tam, kde je něco drahého v té nejlepší kvalitě rozdáváno zdarma, mělo by v každém z nás zanechat pocit, že je něco špatně, nebo jinak, že to máme vidět i za cenu toho, že to pochopíme. Je to na volbě každého z nás a tak pojďme číst mezi řádky. :-)

Připravil jw
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.