Rockefeller přiznal, že cílem elity je mikročipová populace

6. ledna 2011 v 16:56
24.04.2010 09:01

Převzato -
pozn red.- V čánku je popsáno svědectví Aarona Russoa, který byl odstraněn služebníky elit. Oficiální zprávy uvádí, že Aaron Russo zemřel na rakovinu močového měchýře 24. srpna 2007, ve věku 64 let.

jw.

Paul Joseph Watson

Hollywoodský režisér Russo poprvé podrobně popisuje šokující přiznání Nicka Rockefellera, včetně jeho předpovědi útoků 9 / 11 a podvodu jménem válka proti terorismu. Rockefellerem vytvořeného hnutí za zrovnoprávnění žen a konečný plán elity na snížení lidské populace a za mikročipovanou společnost.

roc


Aaron Russo and Nicholas Rockefeller

Hollywoodský režisér a tvůrce dokumentárních filmů Aaron Russo podrobně popisuje šokující přiznání Nicka Rockefellera, který mu osobně řekl, že konečným cílem elity je vytvořit mikročipovanou populaci a že válka proti terorismu je podvod. Rockefeller předpověděl "událost", která uvedla do pohybu invaze do Iráku a Afghánistánu a to 11 měsíců před 9 / 11.

Rockefeller řekl Russoovi i to, že nadace jeho rodiny vytvořila a financovala ženské liberální hnutí, za účelem zničení rodiny a že snížení populace je základním cílem globální elity.

Russo je nejznámější pravděpodobně díky režírování filmu
Trading Places , kde hrál Eddie Murphy, zaměřen byl však v poslední době pro jeho odhalení zločineckého, ziskuchtivého
Systému Federální Rezervy , v jeho dokumentárním filmu
America from Freedom to Fascism.

Přesto, že v současné době podstupuje těžký boj s rakovinou, Russo si udělal čas na rozhovor s moderátorem rádia a společníkem v nahrávání dokumentárních filmů, Alexem Jonesem, ve kterém odhalil šokující zprávu o tom, co mu Rockefeller řekl o směru, kterým je svět řízený globálkou elitou.


Aktualizováno - http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=6896

rusPo uvedení jeho populárního filmu
Mad As Hell a zahájení kampaně o post guvernéra Nevady, si ho všiml Rockefeller a prostřednictvím jedné právničky se seznámili. Vidouce v Russoovi zanícení a schopnost působit na změnu se Rockefeller pustil do rafinované úlohy získat Russoa mezi elitu.

Během jedné konverzace se Rockefeller zeptal Russa, zda by neměl zájem přidat se do
Rady pro zahrani ční vz tahy (CFR), ale Russo pozvání odmítl se slovy, že nemá ani nejmenší zájem "na zotročení lidí" na co se Rockefeller chladně zeptal, proč se stará o " stádo otroků."

"Říkal jsem mu, jaký je smysl tohoto všeho", uvádí Russo. "Máte všechny peníze světa které potřebujete, máte veškerou moc, kterou jen chcete, jaký má tohle všechno smysl, jaký je konečný cíl?", Na co Rockefeller odpověděl: "konečný cíl je očipovat každého RFID čipem, kontrolovat celou společnost, aby bankéři a elitní lidé kontrolovali svět. "

Rockefeller dokonce Russoa ujistil, že pokud se přidá k elitě, jeho čip bude speciálně označen, aby se vyhnul příliš velkým kontrolám úřadů.

Russo uvádí Rockefellerova slova:
"Jedenáct měsíců předtím, než došlo k 9 / 11, měla se stát událost a následkem této události jsme měli napadnout Afghánistán a postavit ropovod přes Kaspické moře, měli jsme napadnout Irák, abychom se zmocnili ropných polí a zřídili základnu na Středním východě a jít po Chávezovi ve Venezuele. "Rockefeller mu také řekl, že uvidí vojáky jako v jeskyních v Afghánistánu a Pákistánu hledají Osamu bin Ládina a že bude" nekonečná válka proti terorismu, kde není žádný skutečný nepřítel a celá věc je jeden obrovský podvod ", aby se podle Russoa "mohla vláda zmocnit Američanů". Rockefeller byl prý během tohoto šokujícího předpovídání cinický, smál se a vtipkoval.

V pozdějším rozhovoru se Rockefeller zeptal Russoa, zda ví, o čem je hnutí za zrovnoprávnění žen. Russova odpověď, že si myslí, že je to o právu pracovat a dostávat stejnou mzdu jako muži, stejně jako získat právo volit, způsobily, že Rockefeller se smíchem odsekl, "Ty jsi ale idiot! Dovol mi, abych ti řekl o čem to je. My, Rockefellerové, jsme to financovali, my jsme dali peníze na ženské zrovnoprávnění, my máme všechny noviny a televize-Rockefellerova nadace. "

Potom řekl Russoovi o dvou hlavních důvodech, proč elita financovala ženské zrovnoprávnění. Jeden byl ten, že před zrovnoprávněni nemohli bankéři zdaňovat polovinu obyvatelstva a ten druhý, protože díky němu začali chodit děti do škol v dřívějším věku, čímž jim umožnily, aby jim bylo vštepované přijetí státu jako hlavní rodiny, tříštícího tradiční model rodiny.

gs


Toto odhalení je v souladu s předchozími přiznáními průkopnicí feminismu Glorií Steinemové (na obrázku), že CIA financovala časopis Ms. Magazine jako část téže agendy na rozbíjení modelů tradiční rodiny.

Rockefeller často rád zdůrazňoval svou myšlenku, že "lidé musí být ovládání" elitou a že jedním z nástrojů takové moci je zredukování populace, protože je prý "příliš mnoho lidí na světě" a počty lidské populace by měly být sníženy alespoň na polovinu.

Přeložil: Admin
 

1 člověk ohodnotil tento článek.