Odrušení "gravitace"

14. ledna 2011 v 14:27 | Jiří Woodman |  Dutá ZeměJak jsem již v hlavním článku uvedl, k vyrušení vlivu černé hvězdy ( odhmotnění ) je zapotřebí elektromagnetizmu, nebo uzpůsobení tvaru a pohybu. Na prvním příkladu uvádím lifter, u kterého vlivem elektromagnetizmu dochází k odhmotnění a následné levitaci. Dalším příkladem ošálení vlivu a náboje černé hvězdy je čmelák.

thtw
V jednom vtipu se povídá, že bůh když tvořil čmeláka, stvořil mu k jeho tělu nepoměrně malá křídla. Na otázku "jak to, že létá s tak malými křídly" bůh odpověděl: "Neřekl jsem mu že to nepůjde"......

Vtip je v tom, že čmeláčí křídla jsou posety tisíci mikroskopickými komůrkami tvarem připomínající plástve a po jejich rozvibrování dochází k odhmotnění a levitaci. Stejně tak plástvovitá vosí a sršní hnízda visící na nitce využívají odhmotnění. Prakticky celá implozivní příroda využívá vědění o působení náboje černé hvězdy a využívá implozivní energii k překonání vzdáleností (zdarma), pouze ten nejchytřejší ze všech člověk, vynašel explozivní energii, která není (musí se vyrobit) za to platí. A dobře mu tak.

Jirka Woodman
 

29 lidí ohodnotilo tento článek.