Nežádoucí účinek: smrt

16. ledna 2011 v 17:45 | Jiří Woodman |  Články
Většinou je nepotřebujete, jsou však chvíle, kdy je vyhledáváte jen proto, že někomu okolo vás je zle. První jejich otázkou je co máte v rodině za choroby. V ten moment jsou na koni a už se bez jejich "pomoci" neobejdete. Napadlo vás někdy, že jsme každý jiný, že máme každý jiný druh problémů, jež nám způsobují destruktivní emoci, která přináší nemoci? Přesto se už na školách učí, že jsme jen jedna matrice lišící se od sebe hmotností a věkem. Na to se předepisují medikamenty a pokud nezaberou, zkusí se něco jiného. Nemoc, NE - MOC slovo, které nám nastiňuje, že nad sebou ztrácíme moc a potřebujeme pomoc odjinud.

ghhpk
jkjklr

Při tom stačí málo, neukrajovat si větší krajíc, než sníte - myšleno v životě, tím se zbavíte svíravého pocitu v žaludku, který je původcem většiny nemocí, dávat na sebe bacha, poslouchat tělo - jíst na co máte chuť - to zrovna tělo žádá a když už vás něco sklátí najít si alternativu. Neexistuje nic, k čemu by vás měl někdo nutit a v případě nátlaku, nechat si od lékaře podepsat záruku, že medikament jím předepsaný, nebude mít vedlejší účinek. Možná se až podivíte, jak rychle budete před ordinací. Přeji všem pevné zdraví.

Jirka Woodman.
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kamienky kamienky | Web | 14. února 2011 v 15:08 | Reagovat

Je to hnus....

Neexistuje, žiaden liek, ktorý by nemal vedľajšie účinky...je to chémia

2 Filas Filas | 15. února 2011 v 21:54 | Reagovat

Všechno je jen útok na imunitu, se kterou jsme se narodili. Asi to má být na nás, jak se s tím poperem, ale za děti jsme zodpovědní. Pravdu nám asi nikdo zadarmo nepoví.....
f.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.