Illuminati

6. ledna 2011 v 16:51 |  Články
30.03.2010 20:57

i"Illuminati" je jedno velké a silné hnutí, které má v globále mnoho věrných a oddaných členů snažící se přinést změny do tohoto světa. Vlastnosti populace jako inteligence, odvaha, čestnost, slušnost, odborná zdatnost nemají v tomto hnutí podporu. Nezávislé kreativní myšlení v tomto hnutí je obecně velmi malé. Noví rekruti čtou připravené denní prohlášení a vykonávají příkazy silnějších ryb. Oni nemyslí,
jen vykonávají.

ill

Jací Illuminati vlastně jsou a co je charakterizuje? Od jednoho z nich se dozvídáme:

1. V hledání informací jsou vytrvalí. Čekají dny, týdny či roky, pokud nedosáhnou, resp. nedostanou to, co chtějí.


2. Kdykoli jeden z nich nebo jejich společník (otrok) potřebuje cokoliv, aby splnil svou úlohu, Illuminati se postarají o to, aby dostal všechny materiály a zdroje ke splnění úkolů. Třeba i osobě, která není oblíbená, ale má odbornost, která přispěje k naplňování jejich plánů. Žádné představování na fórech, žádné zbytečné řeči, jen vykonat práci.


3. Vědí, jak zachovávat své zdroje. Neházet vše do jednoho pytle a nevsází všechno jen na jednu kartu.


4. Věří svým instinktům.


5. Pokud vidí příležitost, tak neváhají a využijí ji.


6. V případě, že mají menší zaváhání, tak neupadávají do hluboké deprese. Využijí všechny dostupné možnosti, aby zjistili, kde byla chyba a jak to napravit.


7. Vědí, jak se zorganizovat.


8. Sexuální orientace, koncepce barev a sláva jsou mezi nimi bezvýznamné. Cíl je prvořadý.


9. Znají sílu sdělovacích prostředků, které využívají k dosažení svých cílů.


10. Nedovolí nikomu sáhnout na jejich vlastnictví. Doslovně.


11. Můžete je urazit, nazvat jakkoli a nepomstí se vám. Je to proto, že nemají žádnou morálku ani hrdost.


12. Nikdy, za žádných okolností by se nikomu nezaprodali, aby zabránili vyzrazení tajemství pro veřejnost, organizaci nebo jinou zemi.


13. V očích veřejnosti žádat mnoho materiálních zdrojů je považováno za ostudu. Každý by měl mít všechny zdroje, které potřebuje na to, co chce dělat.


14. Pokud je jim předána informace, která je to pro ně potenciální hrozbou, tak okamžitě dělají kroky k nápravě, byť ještě nevědí, co v té chvíli přesně dělat.


15. Stále pracují na 110%, i když už je to beznadějné.


16. Znají hodnotu budování svých sítí.


17. Necítí se vinni, pokud se brání proti právním, fyzickým nebo jiným útokům. Nikdy se jim není třeba omlouvat ani je litovat.


18. Do určité míry jsou flexibilní a nepracují s hlavním proudem vědy, protože znají realitu. Znají hodnotu homeopatie, energie a léčivých rostlin a neváhají jejich plně využívat.


19. Vědí, že musí bránit svůj životní styl, což je vlastně jejich pyramidální řídící systém a všechen luxus, který s tím přichází.


20. Umí přimhouřit oči nad rozdíly mezi nimi v případě, že se jedná o splnění úkolu.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.