HIV - smrt ze strachu a toxických léků

16. ledna 2011 v 11:39 | Jiří Woodman |  Články
11.09.2010 09:19

Jiří Woodman-
"Zabijte v sobě strach dřív, než strach zabije vás!!!!!"

lkjkltr

Následující článek je převzat z Dolezite.sk -
Je HIV jen Mýtus?

Nedávno se mi do pozornosti dostala informace, že příčinou AIDS (ztráty imunity) není virus HIV! Je to dost Zarážející a převratná informace.


Je možné, že by mohlo jít pouze o nechutný vtip?


Pokud ano pak eliminace nepohodlných lidí by byla možná i bez přímého fyzického útoku.
Nebyla by potřeba ani biologické zbraně, kterou by se nežádoucí osoba musela infikovat. Opravdu stačí nežádoucí osobě pomocí složité byrokracie oznámit, že má HIV virus a že na tuto nemoc zemře?


Představme si modelovou situaci.
Jste osoba, jíž identifikují virus HIV. Vaše tělo a psychika utrpí velký šok. Začnete být ve smrtelném ohrožení, ze kterého nevede žádná cesta. Půjdete domů a budete chtít s tím žít. Pokusíte se zařadit do normálního života. Ale v mysli pořád cítíte, že jste ve smrtelném nebezpečí. Vaše tělo bude biologicky stále na útěku. Už nikdy nezažijete oddech, pravý odpočinek, nikoli pouze spánek z totální únavy. Za pár dní může být všechno v pohodě. A teď přijde spouštěcí mechanismus.
Dostanete kašel. Najednou se vám vrátí pocity, které jste měli v době diagnózy HIV. Máte pouze kašel, ale jste přesvědčen o tom, že je to projev ztráty imunitního systému díky HIV. Kašel po pár dnech přejde a přijde silnější chřipka. Vaše vědomí se smíří s myšlenkou, že umírá. Přistoupíte na nebezpečné toxické léky, které vám mají darovat nějaký čas navíc.
Bez ohledu nato zda HIV virus existuje nebo ne stane se následující. Vaše psychika se zhroutí do nepředstavitelných hloubek. Vaše tělo je vystaveno vysoce toxickým lékům a vaše tělo to už déle nezvládá. Následně umírá.
Likvidace úspěšná.


Pokud se vám moje úvaha zdá přitažena za vlasy pak bychom měli hledat odpovědi na následující otázky!


1. Jaká je specificita a senzitivita HIV-testů?
2. Kdo a na základě kterých klinických zkoušek rozhodl o užívání AZT jako Lék HIV-pozitivním lidem?
3. Dále by mě zajímalo proč WHO (World Health Organization) tvoří definice AIDS pro Afriku, definuje AIDS pro USA a Evropu?
Všechny tyto definice se liší, Což je ve vědět naprosto nestandardní.
Takové Newtonovy zákony platí všude stejně ať už v Africe nebo v Evropě. Jakákoli jiná vědecká definice platí takové stejně. Proč tomu tak není v případě AIDS?
4. Proč se statistiky HIV pozitivních lidí v Africe vykazují kumulativně? Tzn., že když WHO vykáže např. 0,62 miliónů ohlášeným případům HIV v Africe k listopadu 1997, jsou v tom zahrnuti i ti, co již zemřeli. Navíc tento počet se násobí multiplikačním faktorem, který je rok od roku vyšší, aby se oficiálně prohlašovalo, že k listopadu 1997 bylo v Africe 10,4 miliónu případů HIV. Nezdá se vám to jako manipulace se statistikami? Straší se tým zbytečně lidi.
5. Existuje takové nějaký jiný Retrovir než HIV?
6. Jaký je rozdíl mezi HIV 1 a HIV2?
7. Všude se tvrdí, že kondomy jsou neprostupné pro HIV.
Já se tedy musím ptát, kdo, kdy provádí testy s kondomy a na základě jakých experimentálních výsledků se došlo k závěru, že kondomy jsou pro HIV neprostupné?

8. Robert Gallo prezentoval jen to, co mu Montaigner zaslal k přezkoumání. Sám Montaigner uznává, že v roce 1983 zaslal Gallo substance k přezkoumání. Tou substance rozhodně nebyl izolován virus. Gallo tuto substance prezentoval jako svůj objev.
Izolace viru a jeho vyfotografování v elektronovém mikroskopu je nutnou a nezbytnou podmínkou důkaz existence nového viru.
V případě HIV tak nikdo nikdy neučinil. Existence např. adenoviry se dá doložit takovou fotografií, ale existence viru HIV nebyla dosud prokázána.
Zdroj: Dolezite.sk
Jak je vidět, strach je nejdůležitějším faktorem nejen u neexistujícího viru HIV, ale i u ostatních nemocí, které mnohdy nemocemi nejsou. Principem genocidy je vyvolat strach a následně otrávit lidský organismus jedem (lékem). Strach vygradovaný falešnými statistikami o úmrtnosti, po kterém následují procedury s léky, které jsou teprve ve fázi vývoje, takže vám nic slíbit nemůžeme. Do toho se obětuje slavná osobnost - Freddie Mercury - to vždycky zabere a mediální strašidlo je na světě. Proto v sobě zabijte strach dřív, než strach zabije vás.


Připravil jw.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.