Euro leží na smrtelné posteli

6. ledna 2011 v 17:49 |  Články
16.05.2010 13:33

Tomáš Marný-

Právě jsem obdržel email z Německa - Bavorska, přeloženo pro vás.
Policie z oblasti jižního Bavorska je na školení potlačení vzpoury obyvytelstva. Politická elita počítá s nejhoršími scénáři, jako je výpadek elektrické energie, zásobování vodou, akutní vhladovění obyvatel až po kanibalismus. Bavorští policisté v podstatě domácí typy ( lidé navázaní na rodiné soužití) spojení s domovinou, byli absolutně šokováni s těmito výhledy do krátké budoucnosti. Mnozí z nich se otevřeně přiznali, že nehodlají požadované plnit a raději budou se zbraní v ruce chránit svoji rodinu a blízké okolí. Plány pro služby největších politických zrádců jsou vidět i ve filmech divokého západu, kde rekrutovali pomocné šerify, takže okamžitá "Blackwaterisierung" německé policie. Můj informant není žádný autor sci-fi románů, nýbrž soudce.

SOEBEN EIN ANRUF AUS BAYERN: Die Polizei im südbayerischen Raum erhält Schulungen zur Niederschlagung von Aufständen. Die politische Klasse rechnet mit den schlimmsten Szenarien wie Ausfall der Strom- und Wasserversorgung, akute Hungersnot bis hin zum Kannibalismus. Die bayerischen Polizeibeamten, in der Regel alles bodenständige und heimatverbundene Menschen, waren völlig geschockt von solchen Aussichten. Einige von ihnen sprachen offen aus, dafür nicht zur Verfügung stehen zu wollen und mit ihren Waffen lieber ihre Familien und ihre unmittelbare Umgebung zu schützen. Die Pläne der im Dienste des Hochverrtates stehenden Politik sehen auch für diesen Fall analog zu Wildwestfilmen auch die Rekrutierung von "Hilfssheriffs" vor, also eine sofortige "Blackwaterisierung" der bundesdeutschen Polizei. Mein Informant ist kein Autor von Science-Fiction-Romanen, sondern Jurist !
Euro leží na smrtelné posteli a Švýcarům hrozí bankrot.
A pro doplnění a úplnost o vážnosti celé situace v evropě, přeložil jsem pro vás ještě následující vyjádření Prezidenta J.C. Tricheta:

Jedná se o korekturu celé události VIDOVAN 1914,
která se stala ZÁKONEM.
Tricheta zachvátila panika!!!!!
President Trichert srovnává situaci EURO zóny s bankrotem Lehman. Zažili jsme a zažijeme velice dramatickou dobu. "Quantový skok" je požadován vládou. Nastává velice těžká situace od druhé světové války a možná dokonce od první světové války.
Jean-Claude Trichet, Präsident evropské centrální banky (EZB) přirovnává situaci EVROPSKÉHO společenství koncem minulého týdne se situací krátce po vypuknutí finanční krize. Trhy jak finanční tak ostatní už nefungují, je to skoro jako při bankrotu Lehman v srpnu 2008.
Nacházíme se bezesporu v nejtěžší situaci po druhé světové válce, možná dokonce i po první světové válce, řekl Trichet při rozhovoru
s německým novinářem pracujícím pro Magazín
DER SPIEGEL.
V obchodování existuje nebezpečí nakažení - kolapsu a to může být velice rychle, někdy během několika hodin.....

Celý rozhovor najdete zde:

http://www.mmnews.de/index.php/wirtschaft/5549-trichet-in-panik
Pro všechny ty bytosti, které se škodolibě smějí, že reforma zrovna tento týden nebude.
Pozn. překladatele: já osobně bych byl velice rád, kdyby k tomu nikdy nedošlo
PS: co myslíte, je tato stránka skutečná?????
tm.
AKTUALIZOVÁNO
-V německu dnes můžete přečíst tenhle artikl:
Cesta do horoucích pekel eura už začala.
Díky prolhaným a zlodějským politikům, kteří by patřili okamžitě za mříže, nás společně všechny stáhnou do horoucích pekel. Léta si vymýšleli pohádky, kterým mohli věřit tak maximálně demetní lidé. Již šest let se snaží odborníci upozorňovat na zlo, které se záměrně vytváří, všichni se jim ale vysmáli. (No někdy si připadám podobně jako oni, když někoho chtějí varovat. Ovčané jsou prostě nepoučitelní).
Když ovčan podvádí finanční úřad, zavřou ho za pár tisíc euro, ale politiky a finančníky za vytunelované miliardy odevšad, ještě dostanou odměny.
Tohle je asi smysl napsaného a věřte, máme se na co těšit.Konec už je v dohlednu: Celá evropa bude vtažena do hrdla pekla...
- Telefoní konference největší rakouské banky dává informace všem spolupracovníkům. Existuje nebezpečí, že jednotlivé státy Německo, Francie a ještě jedna malá zem (tuším, že je to Nizozemsko) opět vytvoří vlastní měnovou únii. Rakousko je explicitně mimo hru, důvody nebyly řečeny (poznámka inseidera: důvody jsou známy, je to obrovské- katastrofické zadlužení Bank směrem na východ).
Poznámka překladatele: Dnes již rakouské banky vědí, že tyhle pohledávky jsou již nenávratné.....

Inseider-informátor, který mně včera informoval byl z toho velice vyplašený a říkal mně ještě další vnitřní informace z banky.

Pro nás kteří již zlato za bezcené papíry koupili to samozřejmě není nic nové, posílám tuto správu, aby každý čtenář, který ještě věří na dobrodinost našich politiků, může ještě pár bezcenných papírků vyměnit za zlato.

- Tato informace pro pracovníky banky zesílí velice Crack up Boom
Prvně se zásobí samozřejmě hodnotami "záchraného člunu" respektive smyslnými hodnotami pro krizový stav spolupracovníci banky a teprve potom budou informovat své zákazníky.
Je to perfektní systém sněhové koule. Vím z vlastní skušenosti z minulosti, že takovéto informace byly podávány velkou bankou bezvýhradně v době, kdy byl již velký oheň na střeše.
Po tom všem, s kým jsem dnes v zahraničí hovořil a co jsem se dočetl na stránkách německých a jiných novin, vše směřuje skutečně do gigantického krachu nás všech.

Opět opakuji, budu nadmíru rád, když se to jenom nestane.

Zlato kupovat bych nikomu nedoporučoval, jednak se toho nenajíte a při stavu nouze, jste povini odevzdat drahé kovy státu. Je to genitálně vymyšleno, jednou jim odevzdáte peníze za zlato a pak ještě zlato. Poučte se prosím z minulosti a snažte se nyní bystře myslet. A nakonec Vás může ještě udat soused, kterému jste se pochlubili, že vás se to netýká, protože jste si dlouhou dobu před krizí koupili zlato.
- http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/penize/clanek.phtml?id=668254

Po přečtení článku v novinách Vám všem musí být jasné, že na tajném sezení, kterého jsem se taky zúčastnil (před několika měsíci, s rakouskými právníky, kteří říkali, jaké bestiální podmínky jsou na lidi v bankách připraveny), žel konstruktivní síle vesmíru měli tihle právníci PRAVDU.
Byl jsem ale jako obvykle nazván různými jmény a vysmíván. Nyní již lezou pozvolna údaje, o připravovaném obrání lidí brutálním způsoben, napovrch. Klidně se smějte i dnes. Však víte, koho se to týká.....
TM.

oo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.