Architektura

12. ledna 2011 v 15:24 | Jiří Woodman |  Dutá Země

chgk

Vědění o duté zemi bylo známo daleko dříve, než vyletěl první satelit, či kosmonaut do vesmíru. Byly to vzkazy od předchozích civilizací ukryté v architektonických zprávách, které bohužel ne všichni dokázali přečíst. Takže si je předávali pouze zasvěcení v starobylé architektuře z pokolení na pokolení. Typický chrám, kde je zevnitř patrná skutečnost. že žijeme uvnitř koule je
Pantheon. Není pouze ve Vatikánu, tyto stavby jsou rozesety po celém světě. Z venkovní strany má osm pilířů ve třech řadách (24), které podpírají pyramidu a kopule v jejíž vnitřní straně je otvor.

lkjh

hkgj

fgjkh

hjf

hvkh

Poslední obrázek pořízený zevnitř Pantheonu lehce připomíná fenomén polární záře, tak, jak ho známe z polárních oblastí, kde na nás zřejmě prosvítá jedno ze sluncí v exterieru planety země. Není to ale pouze Pantheon upozorňující na realitu naší existence. Před chrámem krále Šalamouna stály dva pilíře, tento fenomén se v architektuře objevuje po staletí, dokonce světové obchodní centrum (dvojčata NY) představovali dva pilíře chrámu krále Šalamouna. Tyto pilíře nesly dva globy, na jedné straně globus planety země a na straně druhé globus hvězdného nebe. Tedy vesmír jako kouli a zemi jako kouli. Což mimo jiné symbolizuje výběr, jenž je lidstvu dán.

cgkjgh

ghidg

bgbfh

ghk

ve fontáně je znázorněna černá hvězda s pásem zvěrokruhu.

připravil jw.
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.