666 - Čárkový kód pro děti

7. ledna 2011 v 13:11 |  Články
21.06.2010 18:18

Jiří Woodman

Po uvedení článku o OpenCard, červené kartičce - osobním policajtovi, jenž vám má ulehčit cestu a má vám pomáhat a chránit vás na každém kroku - chci upozornit na další nehoráznost, o které budou zítra jednat radní v Brně. Tentokrát se nejedná, o naši pohodlnost o které svobodně rozhodujeme sami, ale cílem jsou naše děti, které za sebe rozhodnout nemůžou. Arogance elit přichází s dalším krokem směrem k novému světovému řádu, kdy se nám bude snažit vysvětlit, jak je pro nás výhodné, proměnit našeho potomka v číslo.
j

...a nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.
kofugh

Kód pro lidstvo v morfogenetických polích vesmíru je 555, číslo 5 je číslo člověka - lidské bytosti. Lidská bytost je vybavena tělem, duší a svobodnou volbou rozhodnutí, to z ní dělá nejdokonalejší bytost ve vesmíru. Pakliže se dobrovolně vzdá duše a svobodné volby rozhodnutí, stává se hmotou. Hmota je šestkrát komprimovaná energie a v morfogenetických polích vesmíru má kód 666.
Přišel čas, kdy se nám naši zákonodárci budou snažit vysvětlit, jak je pro nás výhodné udělat z našeho dítěte číslo, věc. Když se nad tím zamyslíte, pro koho to má být jednoduché? Pro vás? Kdepak, vy vaše dítě milujete, říkáte mu jménem, které jste sami vybrali a za číslo by jste jej nevyměnili. Pro školky? Zapsání nemůže zatížit její zaměstnance natolik, aby to byl takový problém. Jediný, pro koho to má být jednoduché je centrální počítač lidstva s něžným jménem Bestie. U sedmi miliard lidí na zemi je jednodušší vést v databázi sedm miliard čísel, místo aby u každého uvádět číslo o.p. , rodné číslo, číslo pojistky atd. Existuje pouze jedna instituce, která nepotřebuje vaše doklady, čísla pojistek a podobné zbytečnosti, kde dostanete jen své číslo a tou je vězení. Tentokrát ale nerozhodujete sami za sebe a jenom budoucnost ukáže správnost vašeho konání. Rozhodnutí je na vás.

if

Stránka k dohledání
zde.

Připravil jw.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.