Prasečí chřipka

29. prosince 2010 v 13:38 |  Články

03.03.2010 19:58

Převzato -
Shrnutí:

Prasečí chřipka (nebo také mexická chřipka, nová chřipka či chřipka A/H1N1) napadající lidi se objevila v Mexiku v březnu roku 2009.Jedná se o respirační onemocnění způsobené chřipkovým virem kmene A/H1N1. Virus obsahuje geny lidské, ptačí a prasečí chřipky. První případy nemoci byly hlášeny 18.3.2009. Onemocnělo několik stovek lidí ve třech oblastech Mexika a sedm občanů USA.
11.6.2009 "Podle nejnovějších informací zatím zemřelo na tento virus 141 lidí - v osmdesáti zemích světa."
Na tomto základě jednal krizový výbor Světové zdravotnické organizace (WHO) v Ženevě a vyhlásil 6. nejvyšší stupeň ohrožení - světovou pandemii a vydal doporučení, aby se členské státy WHO, kterých je téměř 200, zásobili očkovací látkou. V česku se v té době potvrdily čtyři případy, žádný z nakažených neměl závažný průběh nemoci.
Francouzké ministerstvo zdravotnictví si podle doporučení (WHO) objednalo 94 milionů dávek. Stálo to 869 milionů eur. Počítalo se s tím, že každý člověk bude potřebovat pro ochranu dvě dávky.
Německo objednalo očkovací látky proti epidemii, která tam na konec nevypukla, za 700 milionů eur.
Belgie, která je s 10,7 milionů obyvatel srovnatelná s Českem si nakoupila 12,6 milionu vakcín. To vše při méně úmrtích ( 141 na celém světě ) než je ročně z důvodu udušení při zaskočení jídla v krku, při obědě.
Česká vláda objednala v srpnu milion dávek vakcíny za 220 milionů korun.
Stále ještě někdo z Vás pochybuje o podvodném medializování prasečí chřipky a jejího průběhu? Nebo o zkorumpovanosti WHO, díky které farmaceutické firmy vydělávají miliardy eur?
A co politici, kteří vytvořili tyto objednávky za miliony eur? Myslíte si, že to dělali pro zdraví občanů?
Kdyby ano, zachovali by se stejně jako polská ministrině zdravotnictví, která si nechala zpracovat studii na tyto vakcíny a na jejím základě vystoupila v parlamentu, kde oznámila své závěry.
Polsko neobjednalo ani jednu vakcínu proti prasečí chřipce.
Všechny tyto informace si můžete ověřit ze seriózních zdrojů a dojdete k tomu, že se jedná o obyčejnou korupci a podvod.
Ale tyto miliony musel někdo zaplatit, vakcína se přece aplikuje lidem zdarma! Samozřejmě, že my všichni daňový poplatníci.
220 milionů za vakcíny v ČR/ 10 milionů obyvatel=22,-Kč.
Všechna média již od srpna prakticky denně strašila lidi upravenými až lživými fakty a spekulacemi. Doslova tím šířili paniku a kdyby byl soudní systém co k čemu, byli by odsouzeni za šíření poplašných zpráv.
Už jste slyšeli pojem "smrtící vyrus"? Že ano? posledního půl roku skoro denně. A víte co to je? Smrtící vyrus je dle WHO vir, který usmrtí více jak 90% jím nakažených osob.
Nejhorší chřipková pandemie na světě Španělská chřipka v letech 1918 - 1920 zabila 20 - 100 milionů lidí. Přesto i kdyby zemřelo celých 100 milionů lidí, byla by úmrtnost 5% z nakažených.
K 11.12.2009 bylo celkem v USA evidováno 50 milionů nakažených, kteří prodělali prasečí chřipku a z toho 10 000 úmrtí v souvislosti s virem H1N1. To je 0,02%. K datu 13,1,2010 "zemřelo na prasečí chřipku" v ČR 77 lidí. Jen pro srovnání, za jeden rok umře v ČR na obyčejnou chřipku, o které se nemluví, více než 200 lidí.
Celkově na světě zahynulo 12 200 lidí, z toho 10 000 v USA, kde na obyčejnou chřipku za jeden rok běžně umírá více jak 200 000 obyvatel.
Kde se vzal H1N1 ?
Odborníci jsou jednotného názoru, že tento typ viru nemohl vzniknout samovolně v přírodě. Vir totiž obsahuje mutaci 8 genů a to lidských, prasečích a ptačích, které jsou ještě k tomu z různých míst světa.
Flu

Z oficiálních náznaků vyplívá, že H1N1 byl záměrně vyroben vědci v laboratořích jako biologická zbraň.
Jak se ale H1N1 dostal mezi lidi?
Co třeba úniku zavirovaných vakcín z farmaceutické firmy Baxter? Pokud je vám tato firma povědomá, máte pravdu. Je to ta firma, která nám také dodává vakcíny proti H1N1. Také je to ta samá firma, která si vynutila, aby zodpovědnost z vakcíny převzala vláda (pokud má někdo vedlejší účinky, zdravotní komplikace, nebo po očkování zemřel - těchto případů již bylo několik - pak odpovědnost nenese firma Baxter, ale náš stát, který to bude lidem finančně kompenzovat - opět z našich daní) a to je také ta samá firma, která nám v únoru 2009 dodala tisíce vakcín nakažených smrtelně nebezpečným virem ptačí chřipky.
Nebo třeba podivný výbuch přepravky s viry prasečí chřipky převážené ve vlaku (kde neměla co dělat) mezi Curychem a Ženevou v plně obsazeném rychlíku ve Švýcarsku.
A na konec co že nám to chtěli píchnout?
(Všechny zde uvedené látky, jsou buď přímou součástí vakcíny, nebo se používají při její výrobě-ovšem i takjsou podle chemické analýzy va vakcíně přítomny a ovlivňují zdraví očkovaných jedinců.


Složení vakcíny Pandremix:
- inaktivivaný virus chřipky A/California/7/2009(H1N1)v-like strain (X-179A)3,75 mikrogramů na 0,5ml (pěstován na vajíčkách)
-thimerosal (problematická toxická sloučenina rtuti a benzenu)
-skvalen (10,69 miligramů)
-DL-a-tokoferol (11,86 miligramů)
-polysorbát 80 (4,86 miligramů)
-octoxynol 10
-chlorid sodný
-hydrogenfosforečnan sodný
-dihydrogenfosforečnan draselný
-chlorid draselný
-voda pro injektování

Formaldehyd :
-formaldehyd je toxický, alergenní, karciogenní
-v Japonsku a Švédsku zakázán v kosmetice
-několik států Evropy omezilo používání formaldehydu včetně dovozu formaldehydu v produktech a jako konzervant mrtvých těl na patologii
-EU zvažuje kompletní zákaz používání formaldehydu jako dezinfekce

Thimerosal:
-je velmi toxický při vdechnutí, požití a při kontaktu s kůží
-je rovněž velmi toxický pro vodní organismy (lidské tělo je tvořeno ze 70% vodou)
-bylo provedeno jen velmi málo studií toxicity thimerosalu na člověka
-u testů zvířat ale dochází k poškození centrálního nervového systému a ledvin, běžným příznakem jsou potíže s pohybem a podobné výsledky byly pozorovány při otravě.
Adjuvanty se používají ve vakcínách s cílem stimulovat imunitní systém a zvýšit odezvu vakcíny. Adjuvant se přidává do vakcín jako jakési turbo, jehož úlohou je vydráždit imunitní systém k silné protireakci a zastoupit tak např. 5 jednotlivých očkování jediným turboočkováním.
Používá se zejména hydroxid hlinitý a skvalen.

Hydroxid hlinitý:
Protože poškození mozku nalezená při postižení Alzheimerovou chorobou obsahují hliník, odborníci se domnívají, že zvýšený příjem hliníkových sloučenin způsobuje tuto a podobné neurodegenerativní choroby. Zvýšené hladiny hliníku v krvi vedou k demenci.
V roce2007 pokusy antraxových vakcín (obsahujících hydroxid hlinitý coby adjuvant) na myších vyvolaly vedlejší neuropatické příznaky.

Skvalen:
-Podle Dr. Hughe Fudenbera, osoby, které přijaly očkování proti prasečí chřipce v letech 1970-1980 jsou 10x více náchylní k vývoji Alzheimerovy choroby oproti těm, kteří očkovaní nebyli
-přirozená organická složka původně získaná z oleje ledvin žraloků. Všechny vyšší organismy včetně lidí produkují skvalen. Pokud je produkován přirozeně, je všechno v pořádku.
-studie z roku 2000 o syndromu veteránů války z Perského zálivu zjistila, že téměř všichni pacienti mají protilátky skvalenu (pokud je skvalen podán jako součást vakcíny, imunitní systém na něj reaguje jako na nežádoucí element a vytváří protilátky, kterými imunitní systém pak zneškodňuje i skvalen, který si tělo samo vyrábí.
-vojákům, kteří byli očkováni vakcínou se skvalenem (i těm, kteří nakonec do Perského zálivu neodjeli) se vytvořili v těle protilátky skvalenu.
-většina z nich měla několik měsíců či let (max. pět let) po očkování tyto příznaky: chronické únavy, poruchy paměti, neschopnost ovládat svaly, bolesti hlavy, zmatenost, závratě a ztráty stability, dušnost, dokonce rezistence inzulínu, úmrtí na rakovinu mozku, ochrnutí, atropie, nevysvětlitelné bolesti a další.
-federální soud v říjnu 2004 rozhodl, že je vakcína škodlivá a nařídil Pentagonu její zákaz. Ten byl zrušen v únoru 2008, kdy FDA látku přezkoumala a znovu schválila. FDA zveřejnila závěrečnou studii, která dokládá, že stávající vakcíny jsou bezpečné a účinné. Nicméně tato vakcína není ta z války v Perském zálivu a má již jiné složení.
Je konec, díky širokému povědomí a nedůvěřivosti se mnoho lidí nenechalo očkovat (k 13.1.2010 bylo v ČR naočkováno necelých 60 000 lidí) a pandemie odešla.
Co bude příště ????? jen to, co dopustíme.

zpracoval jw
 

3 lidé ohodnotili tento článek.