Král je mrtev ať žije král 1.

29. prosince 2010 v 13:52 |  Články
23.03.2010 20:00

Smrt milovaného krále, stane se předzvěstí příchodu zla.

"Jmenoval se Michael Joseph Jackson, narozen 29.8. 1958 v Gary, státě Indiana, USA a byl historicky prvním skutečně lidem zvoleným králem v historii této planety. Byl zavražděn 25.6.2009 v Los Angeles, Kalifornia, USA americkou centrální výzvědnou službou CIA.
2


V našich srdcích, je však jeho jméno nesmazatelně vryto a jeho odkaz a poselství zde s námi přetrvává dál. Byl mnohokrát pošpiněn a zatracen, ale ti jimž se odevzdal, v něho nikdy nepřestali věřit. Důvodem k jeho zavraždění byla neprávní dohoda mezi ním a synem Bahrainského krále jménem Sheikh Abdullah bin Hamad al-Khalifa, podepsaná předloni v listopadu v Londýně, v níž se v jedné části praví,
že výměnou za milióny dolarů půjčené Sheikhem Michaelu Jacksonovi pan Jackson umožní na svých vyprodaných koncertech v UK, aby byly použity jako platforma pro varování světa před masovou genocidou, ke které má brzy dojít. Jak Michael Jackson, tak Sheikh Abdullah byli dlouhodobými podporovateli neohrožené rakouské novinářky Jane Burgermeister, která varuje svět před největším zločinem na lidstvu, který právě probíhá.
31.10.2009 zdroje FSB oznamují prezidentu Medveděvovi, že americká popová ikona Michael Jackson byl s nejvyšší pravděpodobností zavražděn CIA. Údaje byli získány, po prozkoumání dat přenášených ruským vojenským satelitem Kosmos 2450.
Ta ukazují "nezvratně", že bezprostředně před smrtí hudební hvězdy v Los Angeles byl použit elektromagnetický puls shodný s modelem elektromagnetických radiačních (EMR) zbraní ukradených z bývalého Sovětského Svazu "přesně na souřadnice" domu popové hvězdy.
1


Michael Jackson měl za svůj idol Dianu Ross, byla mu vzorem uměleckým i vizuálním. Jeho chlapecká láska k ní ho dovedla až na plastickou chirurgii kde se jí dvěma operacemi pokusil přiblížit. Ano slyšeli jste dobře, pouze dvěmi operacemi a to nos a potom ústa a brada. Psalo se že jich prodělal tucty, ale byly to lži. Jeho první plastika po popálení ruky při "nehodě" byla u natáčení reklamy na pepsi colu. I z této nouze dokázal udělat ctnost a jeho ofačovaná ruka, která později přešla, ve stříbrnou rukavici dala vzniknout atributu, jenž se nesmazatelně pojí s jeho osobností. V momentě kdy jeho alba začínají bořit rekordy bílých zpěváků a skupin, začíná se bouřit systém, který hudební business ovládá, systém který nemůže dopustit, aby negr převálcoval bílé a Michae, l začíná mít problémy s pooperačními zásahy na kůži, způsobují mu bolesti, ale paradoxně ho začínají vybělovat. Další chyba pánů za oponou, kteří díky své nechytrosti dávají vzniknout unikátnímu dílu "Black or White"
ZDE:

pokračování příště

Jirka Woodman
 

3 lidé ohodnotili tento článek.